Linka 382
Praha,Háje
CSAD POLKOST, spol. s r.o.
Jízdní řád a zastávky CSAD POLKOST, spol. s r.o. 382 autobus (Aktualizováno)
382 autobus ה má 37 zastávek odjíždí z Sázava, Aut.St. a končí v Háje.
Vyberte 382 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Praha,Háje (37 zastávek)
Sázava, Aut.St.
Sázava, Klášterní
Sázava, Osada Kopaniny
Vlkančice, Pyskočely, Plužiny
Vlkančice, Pyskočely
Stříbrná Skalice, Žel.St.
Stříbrná Skalice, U Konvalinků
Stříbrná Skalice, Blatiny
Stříbrná Skalice, Náměstí
Stříbrná Skalice, Vozlín
Stříbrná Skalice, Hruškov
Stříbrná Skalice, Propast
Stříbrná Skalice, Hradec
Konojedy, Rozc.
Jevany, Penčice
Jevany
Jevany, Spojovací
Vyžlovka, Hotel Praha
Vyžlovka
Louňovice, Ii.Hráz
Louňovice, I.Hráz
Mukařov
Tehovec, Mototechna
Tehovec, Vojkov
Říčany, Rychta
Říčany, Radošovice, Sokolovna
Říčany, Radošovice, Haškova
Říčany, Prům.Areál Černokostelecká
Uhříněveský Hřbitov
Uhříněves
Nové Náměstí
Picassova
Na Vrchách
Na Blanici
Sídliště Petrovice
Horčičkova
Háje
382 Často kladené dotazy
V kolik začne 382 autobus fungovat?
Služby na 382 autobus začínají v 04:18 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 382 autobus fungovat?
Služby na 382 autobus končí v 22:14 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 382 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Háje Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Háje Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 382 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 382. autobus zastávka.
382 autobus Jízdní řád
382 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:27 - 22:14
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:27 - 22:14 | 21 - 120 |
út | 04:27 - 22:14 | 21 - 120 |
st | 04:27 - 22:14 | 21 - 120 |
čt | 04:27 - 22:14 | 21 - 120 |
pá | 04:27 - 22:14 | 21 - 120 |
so | 04:18 - 22:14 | 67 - 120 |
ne | 04:18 - 22:14 | 60 - 120 |
Provozní upozornění pro CSAD POLKOST, spol. s r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 382 (od Sázava, Aut.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 382 v reálném čase. (Praha,Háje) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD POLKOST, spol. s r.o..
Jízdné za linku 382 autobus
Ceny CSAD POLKOST, spol. s r.o. 382 (Praha,Háje) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD POLKOST, spol. s r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD POLKOST, spol. s r.o..
382 (CSAD POLKOST, spol. s r.o.)
První zastávka 382 autobus cesty je Sázava, Aut.St. a poslední zastávka je Háje. 382 (Praha,Háje) je v provozu během každý den.
Další informace: 382 má 37 zastávek a celková doba cesty je zhruba 78 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD POLKOST, spol. s r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 382 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 382 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 382 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 382 (Praha,Háje) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 382 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD POLKOST, spol. s r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD POLKOST, spol. s r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD POLKOST, spol. s r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 382, v Praha
382 - Alternativní cíle
CSAD POLKOST, spol. s r.o. linky v Praha
- 903 - Palmovka - Královice/ Jízdní řád
- 387 - Praha,Háje - Uhlířské Janovice,nám./ Jízdní řád
- 381 - Praha,Háje - Čáslav,obchodní centrum/ Jízdní řád
- 270 - Pitkovice - Na Vartě/ Jízdní řád
- 660 - Český Brod - Doubravčice - Kostelec n.Č.l./ Jízdní řád
- 227 - Háje - Kolovraty - Nedvězí/ Jízdní řád
- 226 - Háje - Lipany - Benice/ Jízdní řád
- 491 - Český Brod - Doubravčice - Mukařov/ Jízdní řád
- 959 - Praha,Háje - Kostelec n.Č.l.,Nám./ Jízdní řád
- 435 - Říčany - Doubek - Český Brod - Klučov,Skramníky/ Jízdní řád
- 557 - Světice - Svojetice - Stříbrná Skalice/ Jízdní řád
- 659 - Český Brod - Kostelec n.Č.l. - Vlkančice - Stříbrná Skalice/ Jízdní řád
- 492 - Kostelec n.Č.l. - Jevany - Černé Voděrady/ Jízdní řád
- 652 - Kostelec n.Č.l. - Oleška,Krymlov/ Jízdní řád
- 325 - Praha,Nádraží Uhříněves - Čestlice,aquapark/ Jízdní řád
- 115 - Chodov - Městský archiv Chodovec - Chodov/ Jízdní řád