Jízdní řád 959 – Kostelec N.Č.L.,Nám.
Jízdní řád na neděle až sobota
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Háje (A) | 1:35 |
Háje | 1:35 |
Horčičkova | 1:36 |
Jakobiho | 1:39 |
Sídliště Petrovice | 1:40 |
Betonárka | 1:41 |
Na Blanici | 1:42 |
Na Vrchách | 1:43 |
Picassova | 1:44 |
Nové Náměstí | 1:45 |
Uhříněves (E) | 1:46 |
Říčany, Prům.Areál Černokostelecká | 1:51 |
Říčany, Radošovice, Haškova | 1:53 |
Říčany, Radošovice, Sokolovna | 1:54 |
Říčany, Rychta | 1:55 |
Tehovec, Vojkov (A) | 1:57 |
Mukařov (A) | 1:59 |
Louňovice, I.Hráz (A) | 2:01 |
Louňovice, Ii.Hráz (A) | 2:02 |
Vyžlovka (A) | 2:04 |
Kozojedy, Rozc. (A) | 2:06 |
Kostelec N.Č.L., Na Skalce (A) | 2:09 |
Kostelec N.Č.L., Trativody (A) | 2:10 |
Kostelec N.Č.L., U Křížku (A) | 2:11 |
Kostelec N.Č.L., Nám. (A) | 2:12 |
Jízdní řád CSAD POLKOST, spol. s r.o. Bus – 959 (Kostelec N.Č.L.,Nám.)
Jízdní řád Bus společnosti CSAD POLKOST, spol. s r.o. na trase 959, Kostelec N.Č.L.,Nám., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Háje (A) stanice do Kostelec N.Č.L., Nám. (A) stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem CSAD POLKOST, spol. s r.o..