קו 477
ראש העין←תל אביב-יפו
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 477 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 477 (ראש העין←תל אביב-יפו) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל באליהו הנביא/ירמיהו הנביא ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 477 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראש העין←תל אביב-יפו (32 תחנות)
אליהו הנביא/ירמיהו הנביא
אליהו הנביא/שמואל הנביא
מרים הנביאה/אליהו הנביא
מרים הנביאה/עמוס הנביא
מרים הנביאה/שמואל הנביא
חבקוק/מרים הנביאה
חיים הרצוג/נתן אלתרמן
חיים הרצוג/ניסים אלוני
חיים הרצוג/שייקה אופיר
חיים הרצוג/ניסים אלוני
נתן אלתרמן/חיים הרצוג
נתן אלתרמן/יגאל אלון
יגאל אלון/תרצה אתר
יגאל אלון/אלוף הרב גורן
גולדה מאיר/יגאל אלון
גולדה מאיר/חיים הרצוג
הרב שלום שבזי/ש''י עגנון
הרב שלום שבזי/נלי זקס
הרב שלום שבזי / רמת הגולן
ככר המשוררים/יהודה לוי
מחלף ראש העין דרום לדרום
כביש 471/זבוטינסקי
אוניברסיטת בר אילן/דרך אשכול
אלוף שדה/דרך יצחק רבין
אלוף שדה/כורזין
דרך השלום/המאבק
דרך השלום/דרך הטייסים
דרך השלום/דרך יצחק רבין
דרך השלום/חביבה רייק
דרך השלום/תוצרת הארץ
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 477
מתי מתחיל לפעול קו 477?
קו 477 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 477 מפסיק לעבוד?
קו 477 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 477?
כדי לראות מתי קו ראש העין←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראש העין←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 477 (ראש העין←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראש העין←תל אביב-יפו (ראש העין←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 477 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 477 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 477 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 477 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 477
קו 477 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:45 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 22:00 | 15 - 60 |
ב׳ | 05:45 - 22:00 | 15 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:45 - 22:00 | 15 - 60 |
ה׳ | 05:45 - 22:00 | 15 - 60 |
ו׳ | 06:30 - 14:30 | 60 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל477 (מ אליהו הנביא/ירמיהו הנביא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 477 (ראש העין←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 477
תעריף הנסיעה ב477 (ראש העין←תל אביב-יפו) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
477 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 477 היא אליהו הנביא/ירמיהו הנביא והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה.
קו 477 (ראש העין←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 477. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 477.
מעקב אחר קו האוטובוס 477 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 477 (ראש העין←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 477 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 477 ב-ישראל
477 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 38א - פינס/שדרות בן גוריון-גדרה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21/ לוח זמנים
- 83 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->שיטה/שיקמה-שדי חמד-10/ לוח זמנים
- 340 - הכוהנים/השקד-בני עי''ש<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 16א - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-21/ לוח זמנים
- 72 - חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 79 - דב גור/שלמה בן יוסף-אשדוד<->כיכר טופז-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 301 - בית ספר טל/דרך מנחם בגין-ראש העין<->שלום מנצורה/רבי עקיבא-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 22 - ת. רכבת אשדוד עד הלום/איסוף-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 97 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-30/ לוח זמנים
- 140 - מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-10/ לוח זמנים
- 212 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 22 - חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 71 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 84 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->השחר/הצבעוני-מזור-10/ לוח זמנים
- 260 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->בית העלמין-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 599 - ספורטק/הרב עובדיה יוסף-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 10א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 350 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים