קו 54
בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 54 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 54 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס כרמים/עמק חרוד ומסתיים בהדרים/ תיכון רעות מכבים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 54 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים (30 תחנות)
בי''ס כרמים/עמק חרוד
דבורה הנביאה/עמק האלה
עמק האלה/גינות האלה
עמק האלה/אליהו הנביא
זכריה הנביא/עמק האלה
דם המכבים/צאלון
חרצית/חלמונית
חרצית/לוע הארי
עמק איילון/חרצית
לבונה /פיקוס
לבונה /לימון
עמק דותן/לבונה
ערער/עמק דותן
קניון עזריאלי מודיעין
ת. רכבת מודיעין מרכז
קניון עזריאלי
עמק החולה /עמק דותן
קאנטרי סנטר/עמק החולה
עמק החולה/נהר הירדן
עמק החולה/גינת החולה
עמק יזרעאל/נחל צין
מרכז שרבט/עמק החולה
נחל פארן/עמק החולה
בי''ס מעוז המכבים/ישראל פלד
דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית
צומת יקותיאלי
שדרות המכבים/דרך פלד
מבוא רעות/יפה נוף
אלה/שד. האורנים
הדרים/ תיכון רעות מכבים
שאלות ותשובות לגבי קו 54
מתי מתחיל לפעול קו 54?
קו 54 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 54 מפסיק לעבוד?
קו 54 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 54?
כדי לראות מתי קו בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 54 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים (בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 54 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 54 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 54 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 54 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 54
קו 54 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:30 | 20 - 60 |
ב׳ | 05:30 - 23:30 | 20 - 60 |
ג׳ | 05:30 - 23:30 | 20 - 60 |
ד׳ | 05:30 - 23:30 | 20 - 60 |
ה׳ | 05:30 - 23:30 | 20 - 60 |
ו׳ | 05:30 - 16:30 | 30 |
ש׳ | 21:15 - 23:45 | 45 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל54 (מ בי''ס כרמים/עמק חרוד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 54 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 54
תעריף הנסיעה ב54 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
54 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 54 היא בי''ס כרמים/עמק חרוד והתחנה האחרונה היא הדרים/ תיכון רעות מכבים.
קו 54 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 54. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 54.
מעקב אחר קו האוטובוס 54 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 54 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←הדרים/ תיכון רעות מכבים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 54 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 54 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 641 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 80 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 35 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קיבוץ רגבים-רגבים-20/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מעברות-מעברות-10/ לוח זמנים
- 705 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 130 - מסוף שרונה-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 200 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 192 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->מבוא היערה/דרך חלמית-נס הרים-10/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 80 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים
- 53 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 83 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 198 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 12 - בית ספר עתידים-אור עקיבא<->האילן/התדהר-אור עקיבא-20/ לוח זמנים
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 53 - מבצע יהונתן/חבצלת-רמלה<->שדרות הרצל/דני מס-רמלה-10/ לוח זמנים
- 148 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 10 - 'מצליח ח-מצליח<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-22/ לוח זמנים
- 108 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 184 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->הזית ב-מטע-10/ לוח זמנים