קו 64
מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 64 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 64 (מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל במירסקי/מינץ ומסתיים במסוף הר נוף/כנפי נשרים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 64 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים (34 תחנות)
מירסקי/מינץ
מינץ/מירסקי
מינץ/שיף מזרח
מינץ/רובין
שדרות גולדה מאיר/המשורר אצ''ג
רקאנטי/המשורר אצ''ג
רקנאטי/אידלזון
רקנאטי/בן זאב
הקונגרס הציוני/גולדה
הרא''ה/שדרות גולדה מאיר
הרא''ה/ולנשטיין
רמות/סולם יעקב
רמות/מעוז
שיבת ציון/סילבר
שיבת ציון/טללים
שיבת ציון/גולדה
צומת רמות/גולדה
גולדה מאיר/שלמה הלוי
קרית מדע/גולדה מאיר
שדרות גולדה מאיר/גבעת משה
שמואל הנביא/בר אילן
בר אילן/רבנו גרשום
ירמיהו/אלקנה
ירמיהו/מנחת יצחק
ירמיהו/שמגר
ירמיהו/ארגמן
ירמיהו/הצבי
גבעת שאול/כתב סופר
גבעת שאול/הרב אהרון קוטלר
רבי ישראל נג'ארה/גבעת שאול
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
מרכז שטנר/כנפי נשרים
בית ענבר/כנפי נשרים
מסוף הר נוף/כנפי נשרים
שאלות ותשובות לגבי קו 64
מתי מתחיל לפעול קו 64?
קו 64 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 64 מפסיק לעבוד?
קו 64 מפסיק לפעול ב-17:24 בשישי
מתי מגיע קו 64?
כדי לראות מתי קו מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 64 (מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים (מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 64 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 64 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 64 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 64 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 64
קו 64 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:15 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 23:50 | 10 - 20 |
ב׳ | 00:15 - 23:50 | 10 - 20 |
ג׳ | 00:15 - 23:50 | 10 - 20 |
ד׳ | 00:15 - 23:50 | 10 - 20 |
ה׳ | 00:15 - 23:50 | 10 - 20 |
ו׳ | 00:15 - 17:24 | 12 - 20 |
ש׳ | 21:05 - 23:50 | 15 - 25 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל64 (מ מירסקי/מינץ), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 64 (מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 64
תעריף הנסיעה ב64 (מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
64 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 64 היא מירסקי/מינץ והתחנה האחרונה היא מסוף הר נוף/כנפי נשרים.
קו 64 (מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 64. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 64.
מעקב אחר קו האוטובוס 64 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 64 (מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 64 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 64 ב-ישראל
64 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 9א - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 416 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 958 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#
- 13א - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1ד
- 90 - בית ספר שפרינצק/קלאוזנר-קרית אתא<->זבולון/נווה חן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 543 - מלון יפה נוף-ערד<->שד.מלכי ישראל/משעול אהוד בן גרא-קרית גת-2א/ לוח זמנים
- 82א - קופת חולים/המושבה-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1א/ לוח זמנים
- 716 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 85 - עומר/שביל חשון-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 304 - אלי כהן/יצחק בן צבי-אשקלון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 37 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 94א - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2ז/ לוח זמנים
- 227 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#
- 7א - אצטדיון נס ציונה-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 486 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->נווה זוהר/מועצה אזורית-נווה זוהר-3#/ לוח זמנים
- 201 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 9 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 970 - ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים<->תכלת מרדכי/ארגמן-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 316 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->קניון איילון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים