קו 66
פתח תקווה←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 66 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 66 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית פ''ת/רציפים ומסתיים במסוף כרמלית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 66 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←תל אביב-יפו (43 תחנות)
ת. מרכזית פ''ת/רציפים
ת.רק''ל תחנה מרכזית פ''ת/בר כוכבא
בר כוכבא/ליברכט
חיים עוזר/כיכר המייסדים
עירייה/חיים עוזר
ההסתדרות/איכילוב
פרנקפורטר/רוטשילד
פרנקפורטר/טרומפלדור
טרומפלדור/פיק''א
ז'בוטינסקי/ אורלוב
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
ת.רק''ל שחם/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/הסיבים
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/ז'בוטינסקי
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
דרך ז'בוטינסקי/קריניצי
דרך זאב ז'בוטינסקי/הרצל
ת.רק''ל ביאליק/דרך ז'בוטינסקי
ביאליק/דרך ז'בוטינסקי
ביאליק/מבוא הרימון
ביאליק/תובל
פנקס/דרך נמיר
כיכר המדינה/ויצמן
כיכר המדינה/וייצמן
כיכר המדינה/תש''ח
ארלוזורוב/משה שרת
הוועד הפועל/ארלוזורוב
ארלוזורוב/שלמה המלך
דיזנגוף/יודפת
דיזנגוף/ש"ץ
כיכר דיזנגוף/דיזנגוף
כיכר דיזנגוף/פינסקר
טרומפלדור/פינסקר
טרומפלדור/בן יהודה
חוף ירושלים
חוף בננה ביץ'
מסוף כרמלית
שאלות ותשובות לגבי קו 66
מתי מתחיל לפעול קו 66?
קו 66 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 66 מפסיק לעבוד?
קו 66 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 66?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 66 (פתח תקווה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←תל אביב-יפו (פתח תקווה←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 66 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 66 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 66 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 66 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 66
קו 66 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:45 | 5 - 12 |
ב׳ | 04:50 - 23:55 | 10 - 15 |
ג׳ | 06:45 - 23:35 | 8 - 15 |
ד׳ | 00:00 - 23:45 | 5 - 12 |
ה׳ | 00:00 - 23:45 | 5 - 12 |
ו׳ | 00:00 - 16:30 | 7 - 12 |
ש׳ | 18:20 - 23:35 | 15 - 20 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל66 (מ ת. מרכזית פ''ת/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 66 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 66
תעריף הנסיעה ב66 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
66 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 66 היא ת. מרכזית פ''ת/רציפים והתחנה האחרונה היא מסוף כרמלית.
קו 66 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 66. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 66.
מעקב אחר קו האוטובוס 66 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 66 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 66 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 66 ב-ישראל
66 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 32 - הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 40 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 39 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 950 - בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-150/ לוח זמנים
- 51 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 937 - הרב קלישר/הילדסהיימר-בני ברק<->האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק-137/ לוח זמנים
- 70 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 9 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קריית חינוך-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 73 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->חניון תמנע/תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 944 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-144/ לוח זמנים
- 160 - הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 3 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->קאנטרי בני ברק-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 240 - קניון איילון-בני ברק<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-10/ לוח זמנים
- 917 - סוקולוב/אבן גבירול-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-117/ לוח זמנים
- 920 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->רבי עקיבא/אליהו הנביא-בני ברק-220/ לוח זמנים
- 29 - בי''ח וולפסון-חולון<->מסוף אבי האסירים-ראשון לציון-20/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 940 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-140/ לוח זמנים
- 17 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 929 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->נחמיה/חזון אי''ש-בני ברק-229/ לוח זמנים