קו 683
זכרון יעקב←מודיעין עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 683 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 683 (זכרון יעקב←מודיעין עילית) יש 24 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך שרה/כ''ט בנובמבר ומסתיים במסוף מודיעין עילית/הורדה.
לוח הזמנים לקו 683 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב13:00. שעות הפעילות השבוע: שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 683 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: זכרון יעקב←מודיעין עילית (24 תחנות)
דרך שרה/כ''ט בנובמבר
דרך שרה/קדמה
הכובשים/החיטה
הכובשים/הדס
צומת בנימינה
צומת אור עקיבא לדרום
רש''י/חטיבת הראל
הרצוג/עובדיה מברטנורא
נחום סוקולוב/קמיל הויסמנס
נחום סוקולוב/פייר ז'ילבר
עמק חפר/טרומפלדור
הרב ריינס/עמק חפר
דרך רזיאל/הרב ריינס
דרך רזיאל/מלחמת ששת הימים
דרך רזיאל/היהלום
פתח תקווה/ד''ר מרדכי שריבר
פתח תקווה/אפרים אהרונסון
פתח תקווה/בן אבי
שדרות בן אב''י/שדרות בנימין
שד. בן גוריון/שמחה ארליך
שד. בן גוריון/זלמן שניאור
מחלף דרור לדרום
מחלף רעננה צפון
מסוף מודיעין עילית/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 683
מתי מתחיל לפעול קו 683?
קו 683 מתחיל לפעול ב-13:00 בשישי
באיזו שעה קו 683 מפסיק לעבוד?
קו 683 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 683?
כדי לראות מתי קו זכרון יעקב←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו זכרון יעקב←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 683 (זכרון יעקב←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס זכרון יעקב←מודיעין עילית (זכרון יעקב←מודיעין עילית) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 683 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 683 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 683 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 683 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 683
קו 683 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 13:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 13:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל683 (מ דרך שרה/כ''ט בנובמבר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 683 (זכרון יעקב←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 683
תעריף הנסיעה ב683 (זכרון יעקב←מודיעין עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
683 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 683 היא דרך שרה/כ''ט בנובמבר והתחנה האחרונה היא מסוף מודיעין עילית/הורדה.
קו 683 (זכרון יעקב←מודיעין עילית) פועל בשישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 683. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 683.
מעקב אחר קו האוטובוס 683 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 683 (זכרון יעקב←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 683 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 683 ב-ישראל
683 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 239 - כביש 1/המטה הארצי-ירושלים<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 13 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מסוף שוהם-שוהם-27/ לוח זמנים
- 884 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 83 - חי/הדקל-בנימינה גבעת עדה<->הארזים/כליל החורש-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים
- 580 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 208 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20/ לוח זמנים
- 299 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 21 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->שרון/גולן-קרית שדה התעופה-10/ לוח זמנים
- 29 - מסוף שוהם-שוהם<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->איבטן-זמר-10/ לוח זמנים
- 33 - יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 171 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 48 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 25 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 177 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 2 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים