קו 7
קריית חינוך←אלהדה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 7 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 7 (קריית חינוך←אלהדה) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקריית חינוך ומסתיים באלהדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 7 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית חינוך←אלהדה (39 תחנות)
קריית חינוך
אבן ח'לדון/עמרו בן אל עאס
אבן ח'לדון ב
אבו ח'ושם/אבן ח'לדון
אל מפאח'ר
בי''ס דמקראטי/בן אבן סופראן
מועויאה ב
מועויאה ג/עמרו בן אל עאס
עין ורדה א
עין ורדה ג
גן הבאר ב/אל ביר
אלביר ז
אלביר ו/עות'מאן בן עפאן
אלביר ג
בנק ערבי/נדאא אלחק
נדאא אלחק
פאטמה אלזהראא
בי''ס אלמסתקבל
מועצה מקומית
שכ' אלחאוורנה/ח'לת אלשלח
כביש המועצה/ח'לת אלשלח
אלירמוק/ח'לת אלשלח
אבן סינאא ג
אלסנדחאוי א
אלסנדחאוי ו/טארק בן זיאד
אלסנדחאוי ב/טארק בן זיאד
אלערק א
אלערק ב
אלערק ג
אלערק ד
אלערק ה
קובאא אלדאארי א
חאכורת אל עסלי א
ח'אלת זבדה
ח'אלת זבדה
חאלד בן אל ואליד/מרכז מסחרי
עומר בן אלח'טאב ב/חמזה
סלאח א דין 2
אלהדה
שאלות ותשובות לגבי קו 7
מתי מתחיל לפעול קו 7?
קו 7 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 7 מפסיק לעבוד?
קו 7 מפסיק לפעול ב-16:50 בשישי
מתי מגיע קו 7?
כדי לראות מתי קו קריית חינוך←אלהדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית חינוך←אלהדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7 (קריית חינוך←אלהדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית חינוך←אלהדה (קריית חינוך←אלהדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 7 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 7 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 7 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 7 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 7
קו 7 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:30 | 20 - 30 |
ב׳ | 06:00 - 22:30 | 20 - 30 |
ג׳ | 06:20 - 22:00 | 40 - 65 |
ד׳ | 06:00 - 22:30 | 20 - 30 |
ה׳ | 06:00 - 22:30 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:20 - 16:50 | 40 - 70 |
ש׳ | 08:20 - 22:00 | 40 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל7 (מ קריית חינוך), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 7 (קריית חינוך←אלהדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 7
תעריף הנסיעה ב7 (קריית חינוך←אלהדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
7 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 7 היא קריית חינוך והתחנה האחרונה היא אלהדה.
קו 7 (קריית חינוך←אלהדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 7. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 7.
מעקב אחר קו האוטובוס 7 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 7 (קריית חינוך←אלהדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 7 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 7 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 9א - ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-21/ לוח זמנים
- 52 - ביר אל סיכה-זמר<->בית חולים הלל יפה-חדרה-11/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 46 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת חדרה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 150 - דוד המלך/שלמה המלך-לוד<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-21/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מעברות-מעברות-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 54 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 237 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-1#/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 384 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 139 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 95 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 128 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 160 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 729 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 317 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים