קו 72א
חיפה←כפר חסידים א'
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 72א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 72א (חיפה←כפר חסידים א') יש 44 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני ומסתיים בגיבורי התהילה/בית קמה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 72א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←כפר חסידים א' (44 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני
ביג שער העיר
פורטק
נשר מרכז קניות
ספורטק
עמק הכרמל
נשר מרכז העיר
אצטדיון נשר
קאנטרי קלאב ספייס
מחלף יגור
צומת כפר חסידים/כביש 762
מסעף כפר חסידים
מסעף רכסים/הרקפות
מעון נווה רם/הרקפות
הכלניות/הרקפות
הכלניות/מדרשים
הכלניות/בני תורה
הכלניות/בני תורה
סביון/חרוב
סביון/הערבה
סביון/מעלות דוד
הדקל/דפנה
בית מדרש היכל משה/הדקל
החרוב/הנרקיסים
הנרקיסים
הנרקיסים/הורדים
הורדים/האירוסים
הורדים/הכלניות
הרקפות/הכלניות
הרקפות/הרמונים
הרקפות/דרך שרה
בית ספר אוהל שרה/הרקפות
הרקפות/חצב סובה
הרקפות/מתנס
הרימונים/האלונים
הרימונים/האורנים
מועצה מקומית/הרימונים
בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי
בית ספר בת מלך/הרב קוק
בית כנסת עץ חיים/הרב קוק
גן ציבורי/הגפן
הגפן/האלונים
גיבורי התהילה/עבודת ישראל
גיבורי התהילה/בית קמה
שאלות ותשובות לגבי קו 72א
מתי מתחיל לפעול קו 72א?
קו 72א מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 72א מפסיק לעבוד?
קו 72א מפסיק לפעול ב-16:25 בשישי
מתי מגיע קו 72א?
כדי לראות מתי קו חיפה←כפר חסידים א' האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←כפר חסידים א' הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 72א (חיפה←כפר חסידים א')?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←כפר חסידים א' (חיפה←כפר חסידים א') הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 72א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 72א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 72א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 72א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 72א
קו 72א אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:35 - 23:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:35 | 35 |
ב׳ | 05:35 - 23:35 | 35 |
ג׳ | 07:05 - 23:35 | 60 - 65 |
ד׳ | 05:35 - 23:35 | 30 |
ה׳ | 05:35 - 23:45 | 10 - 35 |
ו׳ | 05:40 - 16:25 | 10 |
ש׳ | 21:00 - 23:00 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל72א (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 72א (חיפה←כפר חסידים א') ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 72א
תעריף הנסיעה ב72א (חיפה←כפר חסידים א') של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
72א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 72א היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני והתחנה האחרונה היא גיבורי התהילה/בית קמה.
קו 72א (חיפה←כפר חסידים א') פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 72א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 72א.
מעקב אחר קו האוטובוס 72א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 72א (חיפה←כפר חסידים א') על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 72א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 72א ב-ישראל
72א - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 905 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 91 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->בית ספר דה שליט-רחובות-1ב
- 745 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1ב/ לוח זמנים
- 442 - בית ספר שדה-תמר<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 880 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#
- 83 - טרומפלדור/כיכר דוד-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 85 - יוספטל/גוש חלב-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 6 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 28 - נעורים/קנאים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 389 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#/ לוח זמנים
- 14 - תחנה תפעולית/שדרות פנחס בן דוד קפרא-רחובות<->פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 952 - ז'בוטינסקי/שלום עליכם-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 447 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 95 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 97 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->זינגר/הזז-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 951 - טיילת ארמון הנציב/ינובסקי-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 82 - אסיף/הטנא-חיפה<->בית אבות כרמל/אידר-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 16 - מעבר גבול טאבה-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 500 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 31 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים