קו 821
מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 821 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) יש 84 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף רעננה ומסתיים בצומת אשדות יעקב אחוד.
לוח הזמנים לקו 821 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב22:00. שעות הפעילות השבוע: שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 821 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד (84 תחנות)
מסוף רעננה
צומת כפר סבא רעננה צפון
מחלף בצרה
צומת בני ציון
בית סוהר השרון/מחלף הדרים
מחלף דרור לצפון
צומת הדסים לצפון
צומת אילנות
צומת פרדסיה
מסוף בית ליד
צומת רופין לצפון
צומת העוגן
צומת מעברות
צומת חפר
אלישיב
צומת הרוא''ה
צומת מטע
צומת יער חדרה
ת. מרכזית חדרה
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא וייצמן/ירושלים
משרדי חברת חשמל/צה''ל
צומת גרנות/גן שמואל
צומת תלמי אלעזר
מחלף חנה/מחנה 80
צומת כרכור
צומת מנשה לצפון
צומת כפר קרע
צומת ברטעה
צומת עארה
צומת ערערה
צומת משטרת עירון
מסעף מי עמי
כביש 65/אום אל פאחם א
כביש 65/אום אל פאחם ב
צומת אום אל פחם
מסעף מוסמוס
מסעף משירפה
צומת מגידו
צומת הסרגל
מסעף מחנה עמוס דרום
הבנים/שרה מלכין
הבנים/וולפסון
עיריית עפולה/הבנים
ת.מרכזית עפולה/הורדה
ת.מרכזית עפולה/רציפים
קהילת ציון/שפרינצק
קאנטרי קלאב/שדרות יצחק רבין
פארק העמק
בית חולים העמק
דרך גולני/דוד אלעזר
דרך גולני/קוממיות
א. תעשיה עפולה עלית/כביש 65 למזרח
מסעף דברת/אלון תבור
צומת נעורה
צומת תבור
צומת אום אל גאנם
צומת גזית
כפר תבור מרכז
צומת כפר תבור
מסעף שדמות דבורה
מסעף כפר כמא מערב
מסעף כפר כמא מזרח
מסעף שרונה
אולם ספורט
בית העם
תחנה לבריאות המשפחה
מועצה
בית הראשונים
פארק גורן
צומת אלומות
מסעף מושבת כנרת
מוזיאון
אחוזת אוהלו
בית ספר אזורי בית ירח
'דגניה א
'דגניה ב
מועצה אזורית עמק הירדן
מפעלים אזוריים צמח
מסעף בית זרע
מסעף שער הגולן
צומת אפיקים
מסעף אשדות יעקב מאוחד
צומת אשדות יעקב אחוד
שאלות ותשובות לגבי קו 821
מתי מתחיל לפעול קו 821?
קו 821 מתחיל לפעול ב-22:00 בשבת
באיזו שעה קו 821 מפסיק לעבוד?
קו 821 מפסיק לפעול ב-22:00 בשבת
מתי מגיע קו 821?
כדי לראות מתי קו מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 821 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 821 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 821 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 821 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 821
קו 821 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל821 (מ מסוף רעננה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 821
תעריף הנסיעה ב821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
821 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 821 היא מסוף רעננה והתחנה האחרונה היא צומת אשדות יעקב אחוד.
קו 821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 821. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 821.
מעקב אחר קו האוטובוס 821 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 821 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 821 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 84א - בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק<->יוספטל/מימון-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 95 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 10 - בית אלמוג/המלאכה-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 26 - דגניה/טרומן-חיפה<->נתן שפריצר/הארי השואג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 34 - יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור<->מתחם ביג/תדהר-פרדס חנה כרכור-3ז/ לוח זמנים
- 812 - שאולזון/רוזנטל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ח/ לוח זמנים
- 12 - קבוץ פלמחים מרכז-פלמחים<->עין הקורא/הרצל-ראשון לציון-24/ לוח זמנים
- א70 - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גדולי ישראל/השירה העברית-ראשון לציון-1א
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 19 - צומת פת/גולומב-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-2ד/ לוח זמנים
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 852 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 95 - הרצוג/צדוק-אזור<->קפלן/השבעה-אזור-2ת/ לוח זמנים
- 28א - בית ספר חקלאי עין כרם-עין כרם בי''ס חקלאי<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1ך/ לוח זמנים
- 9א - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 42 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 411 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 22 - ברעם/האומן-ירושלים<->מסוף 700/שד' נווה יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים