קו 95
אזור←ראשון לציון
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 95 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 95 (אזור←ראשון לציון) יש 60 תחנות. מסלול הקו מתחיל באזור מר. שפינוזה/פלמח ומסתיים בת. מרכזית ראשל''צ.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 95 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אזור←ראשון לציון (60 תחנות)
אזור מר. שפינוזה/פלמח
דרך השבעה/הרצל
המכתש/דרך השבעה
משה שרת/הרצוג
משה שרת/שפרינצק
יצחק שדה/הרצל
יצחק שדה/מניה שוחט
יצחק שדה/ז'בוטינסקי
דרך בן גוריון/ז'בוטינסקי
בן גוריון/יצחק בן צבי
דרך בן גוריון/כצנלסון
כצנלסון/אחד העם
קפלן/השבעה
המרכבה/המלאכה
המרכבה/הבנאי
המרכבה/המשביר
חצי חינם/המרכבה
מרכז מסחרי הסיירים/המרכבה
הרוקמים/הכישור
הרוקמים/הלהב
המכללה לטכ' הבנייה/שד' ירושלים
אלופי צה''ל/משה שרת
משה שרת/קרן היסוד
משה שרת/מפרץ שלמה
מפרץ שלמה/גבעת התחמושת
מפרץ שלמה/קרית שמונה
דוד אלעזר/בגין
דוד אלעזר/קרן היסוד
דוד אלעזר/קבוץ גלויות
ההסתדרות/גאולים
ההסתדרות/מוהליבר
ההסתדרות/ראש פינה
ההסתדרות/שנקר
ההסתדרות/ויצמן
עיריית חולון/ויצמן
אהרונוביץ'/הופיין
אהרונוביץ'/דוד רמז
אהרונוביץ'/הציונות
מקס וג'סי הכהן/אהרונוביץ'
האמוראים/התנאים
ארבע ארצות/הסנהדרין
ארבע ארצות/זרובבל
אהרונוביץ'/משה דיין
בן גוריון/רבינוביץ
יוסף לישנסקי/שייקה דן
דוד סחרוב/אלחנן
דוד סחרוב/אליעזר מזל
דוד סחרוב/אברהם בר
המרכז הישראלי לריהוט/אברהם בר
אברהם בר/רוז'נסקי
משה דיין/אברהם בר
משה דיין/גדולי ישראל
לוי אשכול/חסידי אומות העולם
לוי אשכול/תור הזהב
לוי אשכול/יצחק רבין
יצחק רבין/מוטה גור
התקומה/ההסתדרות
קרית הלאום/ישראל גלילי
ישראל גלילי/זבולון המר
ת. מרכזית ראשל''צ
שאלות ותשובות לגבי קו 95
מתי מתחיל לפעול קו 95?
קו 95 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 95 מפסיק לעבוד?
קו 95 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 95?
כדי לראות מתי קו אזור←ראשון לציון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אזור←ראשון לציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 95 (אזור←ראשון לציון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אזור←ראשון לציון (אזור←ראשון לציון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 95 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 95 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 95 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 95 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 95
קו 95 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:00 | 15 - 30 |
ב׳ | 06:00 - 23:00 | 15 - 30 |
ג׳ | 06:00 - 23:00 | 15 - 30 |
ד׳ | 06:00 - 23:00 | 15 - 30 |
ה׳ | 06:00 - 23:00 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 15:30 | 20 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל95 (מ אזור מר. שפינוזה/פלמח), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 95 (אזור←ראשון לציון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 95
תעריף הנסיעה ב95 (אזור←ראשון לציון) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
95 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 95 היא אזור מר. שפינוזה/פלמח והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ראשל''צ.
קו 95 (אזור←ראשון לציון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 95. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 95.
מעקב אחר קו האוטובוס 95 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 95 (אזור←ראשון לציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 95 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 95 ב-ישראל
95 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 9 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 554 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3ז/ לוח זמנים
- 85א - ליאון בלום-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 92א - בית ספר יצחק נבון-קרית מוצקין<->שדרות גושן/דבורה-קרית מוצקין-1ד/ לוח זמנים
- 853 - 'קשת א-קשת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#
- 84 - הגליל/גולן-קרית ביאליק<->דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק-2ו/ לוח זמנים
- 26א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-14/ לוח זמנים
- 144 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- א70 - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גדולי ישראל/השירה העברית-ראשון לציון-1א
- 3 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 82 - המצלתיים/התזמורת-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 4 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 81 - חטיבת הנגב/אילות-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים
- 321 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->מלון הוד המדבר-תמר-19
- 7א - בית עלמין-ירוחם<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-2א/ לוח זמנים
- 791 - בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1#/ לוח זמנים
- 794 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 148 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 478 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3א
- 78 - דב הוז/גבעתי-חולון<->משה שרת/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים