Linka R9
Praha – Havlíčkův Brod – Brno / Jihlava
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. R9 vlak (Aktualizováno)
R9 vlak ה má 9 stanic odjíždí z Praha-Vršovice a končí v Havlíčkův Brod.
Přehled jízdního řádu R9 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 19:56. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte R9 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Havlíčkův Brod (9 zastávek)
Praha-Vršovice
Praha Hl.N.
Praha-Libeň
Kolín
Kutná Hora Hl.N.
Čáslav
Golčův Jeníkov Město
Světlá Nad Sázavou
Havlíčkův Brod
R9 Často kladené dotazy
V kolik začne R9 vlak fungovat?
Služby na R9 vlak začínají v 19:56 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává R9 vlak fungovat?
Služby na R9 vlak končí v 19:56 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí R9 vlak?
Kdy přijde linka Praha – Havlíčkův Brod – Brno / Jihlava Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha – Havlíčkův Brod – Brno / Jihlava Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde R9 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší R9. vlak stanice.
R9 vlak Jízdní řád
R9 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 19:56
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 19:56 | Jediný odjezd |
út | 19:56 | Jediný odjezd |
st | 19:56 | Jediný odjezd |
čt | 19:56 | Jediný odjezd |
pá | 19:56 | Jediný odjezd |
so | 19:56 | Jediný odjezd |
ne | 19:56 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na R9 (od Praha-Vršovice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy R9 v reálném čase. (Havlíčkův Brod) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku R9 vlak
Ceny České dráhy a.s. R9 (Havlíčkův Brod) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
R9 (České dráhy a.s.)
První zastávka R9 vlak cesty je Praha-Vršovice a poslední zastávka je Havlíčkův Brod. R9 (Havlíčkův Brod) je v provozu během každý den.
Další informace: R9 má 9 stanic a celková doba cesty je zhruba 121 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší R9 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro R9 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka R9 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku R9 (Havlíčkův Brod) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek R9 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky R9, v Praha
R9 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- S75 - Beroun – Rakovník/ Jízdní řád
- U8 - Děčín – Česká Kamenice – Rumburk/ Jízdní řád
- S31 - Mladá Boleslav – Nymburk/ Jízdní řád
- S12 - Poříčany – Nymburk/ Jízdní řád
- SP 91033 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n.
- L6 - Liberec – Černousy/ Jízdní řád
- L61 - Liberec – Jindřichovice pod Smrkem/ Jízdní řád
- S40 - Kralupy nad Vltavou – Slaný – Telce/ Jízdní řád
- L1 - Liberec – Harrachov/ Jízdní řád
- V42 - Chlumec n. Cidlinou – Městec Králové/ Jízdní řád
- S3 - Praha – Neratovice – Mladá Boleslav / Mělník/ Jízdní řád
- IC 511 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- R18 - Praha – Olomouc – Luhačovice / Veselí nad Moravou/ Jízdní řád
- R16 - Praha – Plzeň – Klatovy – Železná Ruda/ Jízdní řád
- S20 - Kolín – Světlá nad Sázavou/ Jízdní řád
- OS 91080 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- U22 - Vraňany – Straškov – Zlonice/ Jízdní řád
- V41 - Chlumec n. Cidlinou – Kolín/ Jízdní řád
- R20 - Praha – Ústí nad Labem – Děčín/ Jízdní řád
- OS 91081 - Rakovník – Lužná u Rakovníka