קו 10
ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 10 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 10 (ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית רמלה/רציפים ומסתיים בת. מרכזית רמלה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 10 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה (30 תחנות)
ת. מרכזית רמלה/רציפים
שדרות הרצל/יוסף קלויזנר
פיקוד העורף
צומת ישרש
הירדן/דן
חרוד/הירדן
חרוד א
צומת ישרש
כביש 4304/יוסף קלויזנר
'מצליח א
'מצליח ג
'מצליח ד
'מצליח ה
'מצליח ז
'מצליח ח
'מצליח ו
גן ילדים
'מצליח י
'מצליח ב
שושנה דמארי/כביש 4304
עוזי חיטמן/דליה רביקוביץ
עוזי חיטמן/חנוך לוין
אהוד מנור/עוזי חיטמן
שושנה דמארי/אהוד מנור
שושנה דמארי
שושנה דמארי/עוזי חיטמן
כביש 40/קריית האומנים
מחנה פיקוד העורף
שדרות הרצל/תל חי
ת. מרכזית רמלה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 10
מתי מתחיל לפעול קו 10?
קו 10 מתחיל לפעול ב-07:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 10 מפסיק לעבוד?
קו 10 מפסיק לפעול ב-13:05 בשישי
מתי מגיע קו 10?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10 (ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה (ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 10 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 10 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 10 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 10 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 10
קו האוטובוס 10, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:05 - 19:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:05 - 19:35 | 15 - 150 |
ב׳ | 07:05 - 19:35 | 15 - 150 |
ג׳ | 07:05 - 19:35 | 15 - 150 |
ד׳ | 07:05 - 19:35 | 15 - 150 |
ה׳ | 07:05 - 19:35 | 15 - 150 |
ו׳ | 08:20 - 13:05 | 60 - 85 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל10 (מ ת. מרכזית רמלה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 10 (ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 10
תעריף הנסיעה ב10 (ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
10 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 10 היא ת. מרכזית רמלה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רמלה/הורדה.
קו 10 (ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 10. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 10.
מעקב אחר קו האוטובוס 10 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 10 (ת. מרכזית רמלה/רציפים←ת. מרכזית רמלה/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 10 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 10 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 90 - חזון אי''ש/הדס-זכרון יעקב<->הכובשים/החיטה-זכרון יעקב-21/ לוח זמנים
- 340 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-12/ לוח זמנים
- 239 - כביש 1/המטה הארצי-ירושלים<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 94 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->עמק זבולון/חטיבה שבע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 15 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->פוריידיס 14-פוריידיס-20/ לוח זמנים
- 158 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מחנה צריפין/מועדון-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 873 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 11 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חרושת כרמל-לוד-12/ לוח זמנים
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 55 - עוזי חיטמן/דליה רביקוביץ-רמלה<->בורוכוב/אבן גבירול-רמלה-10/ לוח זמנים
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 895 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 153 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 233 - באקה/כניסה צפונית-באקה אל ע'רביה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 461 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 50 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 209 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 92 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 156 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים