16 Lijn
Nivelles - Zoning Sud
TEC Brabant Wallon
TEC Brabant Wallon 16 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 16 (Nivelles Chemin Vieille Cour→Nivelles Gare - Quai 7) heeft in totaal 18 haltes. Het beginpunt is Nivelles Chemin Vieille Cour en het eindpunt is Nivelles Gare - Quai 7.
Kies een van onderstaande bus 16 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Nivelles Chemin Vieille Cour→Nivelles Gare - Quai 7 (18 haltes)
Nivelles Chemin Vieille Cour
Nivelles Laboratoire
Nivelles Louis Braille
Nivelles Thomas Edison
Nivelles Laboratoire
Nivelles Maîtrise
Nivelles Bosquet
Nivelles Science
Nivelles Recherche
Nivelles Industrie
Nivelles Travail
Nivelles Commerce
Nivelles Progrès
Nivelles Artisanat
Nivelles Pharmacie Militaire
Nivelles Val Riant
Nivelles Cité Maillebotte
Nivelles Gare - Quai 7
16 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 16?
Op vrijdag rijdt de eerste bus 16 om 15:18
Hoe laat vertrekt de laatste bus 16?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 16 om 17:49..
Wanneer komt bus 16 aan?
Wanneer komt de Nivelles - Zoning Sud Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Nivelles - Zoning Sud Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Brabant Wallon's 16 bus lijn op Hemelvaartsdag, Pinksteren and witte maandag?
De 16 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag, Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 16 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 16 bus station te bekijken.
Bus 16 dienstregeling
16 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 15:47 - 17:49
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 15:47 - 17:49 | 27 - 35 |
di. | 15:47 - 17:49 | 27 - 35 |
wo. | 15:47 - 17:49 | 27 - 35 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 15:18 - 17:49 | 27 - 35 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Brabant Wallon bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 16 (van Nivelles Chemin Vieille Cour), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 16 (Nivelles Chemin Vieille Cour→Nivelles Gare - Quai 7) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Brabant Wallon.
16 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Brabant Wallon 16 (Nivelles Chemin Vieille Cour→Nivelles Gare - Quai 7) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Brabant Wallon kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Brabant Wallon gaan.
16 (TEC Brabant Wallon)
De eerste stop van de 16 bus-route is Nivelles Chemin Vieille Cour en de laatste halte is Nivelles Gare - Quai 7. 16 (Nivelles Chemin Vieille Cour→Nivelles Gare - Quai 7) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 16 heeft 18 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 15 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Brabant Wallon, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 16 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 16 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 16 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 16 (Nivelles Chemin Vieille Cour→Nivelles Gare - Quai 7) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 16 bus tracker of een live TEC Brabant Wallon bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Brabant Wallon of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Brabant Wallon en elk bus, inclusief lijn 16, in Belgique.
16 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Brabant Wallon in Belgique
- 69 - Nivelles - B.S.Isaac - Ittre - Braine-le-Château/ Dienstregeling
- W - Bruxelles/Brussel - Waterloo - Braine-l'Alleud/ Dienstregeling
- 122 - Rhode-St-Gen./St-Gen.-Rode - Waterloo (Berlaymont)/ Dienstregeling
- 30 - Nil - Chastre - Court-St-Etienne - Ottignies/ Dienstregeling
- E3 - Braine-l'Alleud - Genappe - LLN (Express)/ Dienstregeling
- 202 - Proxibus de Perwez/ Dienstregeling
- 17 - Ottignies - Clinique - Petit-Ry/ Dienstregeling
- 33 - Eghezée - Perwez - Louvain-la-Neuve - Ottignies/ Dienstregeling
- 40 - Uccle/Ukkel - Alsemberg - Braine-l'Alleud/ Dienstregeling
- E1 - Jodoigne - Louvain-la-Neuve- Ottignies (Express)/ Dienstregeling
- 74 - Nivelles - Feluy/ Dienstregeling
- 11 - Ottignies - Axis Parc - Einstein - Fleming/ Dienstregeling
- 76 - Nivelles - Portes de l'Europe/ Dienstregeling
- 201 - Proxibus de Waterloo/ Dienstregeling
- 203 - Proxibus de Braine-l'Alleud/ Dienstregeling
- E7 - Nivelles - La Louvière (Express)/ Dienstregeling
- 128 - Rosières - Argentueil (Berlaymont)/ Dienstregeling
- 148 - Gembloux - Ramillies - Landen/ Dienstregeling
- E13 - Wavre Parking Walibi - Auderghem (Express)/ Dienstregeling
- 57 - Braine-l'Alleud - La Hulpe/ Dienstregeling