קו 271
חולון←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 271 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 271 (חולון←תל אביב-יפו) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף קריית שרת ומסתיים בקלצ'קין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 271 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←תל אביב-יפו (41 תחנות)
מסוף קריית שרת
מסוף קרית שרת/שדרות ירושלים
מפרץ שלמה/רמת הגולן
ימית 2000/מפרץ שלמה
מפרץ שלמה/גבעת התחמושת
מפרץ שלמה/קרית שמונה
דוד אלעזר/בגין
דוד אלעזר/קרן היסוד
בית ספר שרת/קרן היסוד
קרן היסוד/בית לחם
משה שרת/קרן היסוד
ההסתדרות/מוצקין
ההסתדרות/סמולנסקין
ההסתדרות/דוד אלעזר
ההסתדרות/גאולים
ההסתדרות/מוהליבר
ההסתדרות/ראש פינה
ההסתדרות/יהושע חנקין
אריה שנקר/יבנה
שנקר/סוקולוב
שדרות קוגל/סוקולוב
שדרות קוגל/הלוחמים
לוי אשכול/כיכר הלוחמים
ת. רכבת צומת חולון
חיל השריון/קיבוץ גלויות
ת. רכבת ההגנה/החרש
המסגר/יד חרוצים
המסגר/המלאכה
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
דרך נמיר/ז'בוטינסקי
דרך נמיר/פנקס
דרך נמיר/יהודה המכבי
פלנטריום/חיים לבנון
מוזאון ארץ ישראל/חיים לבנון
מכון הנפט/חיים לבנון
הפקולטה להנדסה/קלאוזנר
מוזאון העם היהודי/קלאוזנר
ביה''ס לרפואה/קלצ'קין
קלצ'קין
שאלות ותשובות לגבי קו 271
מתי מתחיל לפעול קו 271?
קו 271 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 271 מפסיק לעבוד?
קו 271 מפסיק לפעול ב-15:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 271?
כדי לראות מתי קו חולון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 271 (חולון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←תל אביב-יפו (חולון←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 271 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 271 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 271 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 271 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 271
קו 271 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 15:30 | 15 - 30 |
ב׳ | 20:30 - 23:15 | 15 - 30 |
ג׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ד׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ה׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ו׳ | 05:00 - 15:30 | 15 - 30 |
ש׳ | 20:30 - 23:15 | 15 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל271 (מ מסוף קריית שרת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 271 (חולון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 271
תעריף הנסיעה ב271 (חולון←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
271 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 271 היא מסוף קריית שרת והתחנה האחרונה היא קלצ'קין.
קו 271 (חולון←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 271. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 271.
מעקב אחר קו האוטובוס 271 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 271 (חולון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 271 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 271 ב-ישראל
271 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 34 - האומן/ברעם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 96 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 5א - מרכז תקשוב-דימונה<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-18/ לוח זמנים
- 86 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 200 - חלוצי התעשיה/יגאל ידין-חיפה<->חוף דדו-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 71 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 807 - קידמה/התמדה-חריש<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 2 - בי''ס יצחק רבין/ברקת-פרדס חנה כרכור<->בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור-3ח/ לוח זמנים
- 44 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 10 - בית אלמוג/המלאכה-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 145 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 788 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->אדמונד פלג-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 9א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3ב/ לוח זמנים
- 16א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-2ה/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הפרדס/וולפברג-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה מצל''ח 6821-באר יעקב-1#
- 444 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#ירושלים ↔ אילת/ לוח זמנים
- 968 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-3#/ לוח זמנים