קו 373
אופקים←רחובות
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 373 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 373 (אופקים←רחובות) יש 112 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת אופקים/רציפים ומסתיים בת. מרכזית רחובות/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 373 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אופקים←רחובות (112 תחנות)
ת. רכבת אופקים/רציפים
בצלאל/ז'בוטינסקי
בצלאל/הבורסקאי
מסוף פארק אופקים
דוד בוזגלו/החיד''א
דרך הטייסים/רבי עקיבא
מגדל המים
קרית ספר/אליהו התשבי
קרית ספר/עמוס
ירושלים/דרך הטייסים
דוד בוזגלו/טייסים
חפץ חיים/רפאל אלנקווה
חפץ חיים/שבזי
החיד''א/בן איש חי
משה שרת/שדרות הרצל
משה שרת/החרוב
החרוב/דרך בית וגן
בית וגן/החרוב
פרי מגדים\ארבעת המינים
פרי מגדים/התמר
פרי מגדים/העינב
חיים חורי/פרי מגדים
קיבוץ גלויות/חיים חורי
מכבי אש
הרצל/קיבוץ גלויות
צומת אופקים
בטחה/כניסה ראשית
גילת/בטחה
גילת/כניסה ראשית
צומת גילת לצפון
עוף הנגב
צומת תאשור
צומת ברוש
צומת תדהר
צומת שיבולים
צומת הגדי לצפון
שדרות ירושלים/יוסף סמלו
שדרות ירושלים/חפץ חיים
שדרות ירושלים/הרמב''ם
שד.ים/חי טייב
שד. ירושלים/בית וגן
שדרות ירושלים/הרב צבאן
הרב חזני/שדרות ירושלים
הרב גרשונוביץ'/חיל אוויר
דרכי רפאל/הרב גרשונוביץ'
ז'בוטינסקי/בית גיל הזהב
אבוחצירא/הרמב''ם
הרב אבו חצירא/ירושלים
מסעף נתיבות/מרכז העיר
צומת נתיבות/כניסה צפונית
קרית חינוך שדות נגב
צומת נתיבות מערב
צומת תקומה
צומת זימרת
צומת שובה
צומת עלומים בארי
צומת סעד
צומת קיבוץ סעד
צומת כפר עזה
צומת מפלסים
צומת שער הנגב
מכללת ספיר
מועצה אזורית שער הנגב
אזור תעשיה שדרות
ספרייה ציבורית/יצחק שמיר
מנחם בגין/בי''ס הרוא''ה
בגין/מרכז מסחרי
יגאל אלון/יהדות איטליה
יהדות איטליה/אבן גבירול
אזור תעשיה שדרות
צומת דורות
צומת איבים
צומת ברור חיל/אור הנר
צומת חלץ
צומת חלץ
צומת תלמים
צומת שדה דוד
צומת זוהר
צומת ניר ח''ן
צומת נהורה
צומת נוגה
צומת עוצם
צומת נהורה
צומת חמי יואב
צומת נגבה
צומת גבעתי
צומת הודיה
מחנה עמנואל/נגבה
צומת משואות יצחק
צומת מרכז שפירא
צומת עין צורים
צומת שפיר/זרחיה
מסעף קריית מלאכי/יגאל הורוביץ
מסעף קריית מלאכי/בן גוריון
מסוף קסטינה-מלאכי לצפון
צומת אחים
צומת ראם
צומת חצב
צומת בני עי''ש לצפון
מחלף גדרה לצפון
מחלף גדרה לצפון/תחנת דלק
תחנה מרכזית גדרה (לכיוון צפון)
מסעף קדרון/כביש 40
מסעף מחנה תל נוף
מסעף בית אלעזרי
כביש 40/גבעת ברנר
מסעף בית חולים קפלן/כביש 40
צומת בילו
הרצל/צומת אושיות
הרצל/בר כוכבא
הרצל/עזרא
ת. מרכזית רחובות/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 373
מתי מתחיל לפעול קו 373?
קו 373 מתחיל לפעול ב-00:45 בראשון
באיזו שעה קו 373 מפסיק לעבוד?
קו 373 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 373?
כדי לראות מתי קו אופקים←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אופקים←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 373 (אופקים←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אופקים←רחובות (אופקים←רחובות) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 373 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 373 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 373 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 373 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 373
קו 373 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 06:00 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:45 - 21:00 | 135 - 315 |
ב׳ | 06:00 - 21:00 | 135 - 225 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 21:00 | 135 - 225 |
ה׳ | 06:00 - 21:00 | 135 - 225 |
ו׳ | 07:30 - 14:45 | 135 - 150 |
ש׳ | 21:45 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל373 (מ ת. רכבת אופקים/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 373 (אופקים←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 373
תעריף הנסיעה ב373 (אופקים←רחובות) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
373 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 373 היא ת. רכבת אופקים/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רחובות/הורדה.
קו 373 (אופקים←רחובות) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 373. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 373.
מעקב אחר קו האוטובוס 373 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 373 (אופקים←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 373 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 373 ב-ישראל
373 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 64 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 611 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 28 - תיכון מיתרים-מיתר<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 24 - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->אמטיראת-כסיפה-1#/ לוח זמנים
- 77 - אלימלך רימלט/הגלבוע-רעננה<->בי''ס רימון חט''ב-רעננה-12/ לוח זמנים
- 595 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 561 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 8 - סינמה סיטי-רמת השרון<->מסוף קדמה-רמת השרון-2#/ לוח זמנים
- 19 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מכללת בית ברל-בית ברל-1#/ לוח זמנים
- 85 - א.ל. זיסו/הר שומרון-הרצליה<->קניון לב העיר-הרצליה-2#
- 371 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#באר שבע ↔ ערד/ לוח זמנים
- 532 - מחנה גלילות/איסוף-חוף השרון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 45 - רתמים מרכז-כפר רתמים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 369 - מלכי ישראל/דרך הדרום-קרית גת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-23/ לוח זמנים
- 150 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שדרות ורדימון/ריה''ל-ירוחם-1#/ לוח זמנים
- 610 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 623 - החוף הירוק-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 228 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->נחל איילון/נחל פארן-צור יצחק-2#/ לוח זמנים