קו 4
בגדד←בגדד
גלים (Galeem)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 4 של גלים (Galeem) (מעודכן)
קו האוטובוס 4 (בגדד←בגדד) הוא קו מעגלי בעל 71 תחנות, שיוצא מ בגדד.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 4 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בגדד←בגדד (71 תחנות)
בגדד
מתחם 3 מערב
גן ציבורי
צפון מערב
חאפז אברהים
מתנ''ס
מתחם 3 מרכז
אל סיאב
אלנוראס/411
אלפ'ר/אלאמל
אלנוראס/476
אלח'זאן/כ. אלנוראס
אלח'זאן/כ. אלשאבי
אלח'זאן/יציאה
פארק תעשיות עידן הנגב כניסה
פארק תעשיות עידן הנגב
עומר אלמוח'תאר/כ. אבן רושד
מכון רישוי
תחנת הקמח
מפעל שיש
מכון רישוי
אזור תעשיה רהט
קופת חולים כללית
בית ספר אל חיכמה
מסגד אלחסאן
שוק עירוני
עיריית רהט
מרכז פיס לגיל הזהב
שכונה 7
שכונה 3
בית ספר אבו עוביידה
בית ספר אבו עוביידה
בית ספר אבו עוביידה
שכונה 2
שכונה 2
שכונה 2
שכונה 2
פלסטין/אלאנפאל
שכונה 2
בית ספר אבו עוביידה
שכונה 3
שכונה 3
שכונה 3
שכונה 3
שכונה 3
אלסלאם/אלרעד
'תיכון א
עיריית רהט
שוק עירוני
שכונה 24
מסגד אלאחסאן
שכונה 8
בית ספר תיכון
ככר הזיתים
אזור תעשיה רהט
אלביר/עומר אלמוכתאר
אלח'זאן/כניסה
אלח'זאן/כ. אלשאבי
אלח'זאן/כ. אלנוראס
אלנוראס/476
אלפג'ר/עזה
אלנוראס/411
אולם ספורט
חאפז אברהים
מרכז מתחם 3
מתנ''ס
תאופיק זיאד
מתחם 4 מזרח
גן ציבורי
מתחם 4 דרום
בגדד
שאלות ותשובות לגבי קו 4
מתי מתחיל לפעול קו 4?
קו 4 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 4 מפסיק לעבוד?
קו 4 מפסיק לפעול ב-16:00 בשבת
מתי מגיע קו 4?
כדי לראות מתי קו בגדד←בגדד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בגדד←בגדד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 4 (בגדד←בגדד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בגדד←בגדד (בגדד←בגדד) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 4 של גלים (Galeem) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 4 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 4 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 4 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 4
קו 4 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 21:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 21:40 | 15 - 20 |
ב׳ | 05:30 - 21:40 | 15 - 20 |
ג׳ | 05:30 - 21:40 | 15 - 20 |
ד׳ | 05:30 - 21:40 | 15 - 20 |
ה׳ | 05:30 - 21:40 | 15 - 20 |
ו׳ | 06:00 - 17:00 | 30 |
ש׳ | 07:00 - 16:00 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס גלים (Galeem)
צפה בכל העדכונים ל4 (מ בגדד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 4 (בגדד←בגדד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על גלים (Galeem) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 4
תעריף הנסיעה ב4 (בגדד←בגדד) של גלים (Galeem) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של גלים (Galeem), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של גלים (Galeem).
4 (גלים (Galeem))
התחנה הראשונה של קו 4 היא בגדד והתחנה האחרונה היא בגדד.
קו 4 (בגדד←בגדד) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של גלים (Galeem), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 4. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 4.
מעקב אחר קו האוטובוס 4 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 4 (בגדד←בגדד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 4 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של גלים (Galeem) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור גלים (Galeem) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של גלים (Galeem) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 4 ב-ישראל
קווי גלים (Galeem) בישראל
- 496 - אלי סיני/קטיף-נתיבות<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 42 - משמר הנגב/מרכז-משמר הנגב<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-10/ לוח זמנים
- 455 - חממות-רהט<->שדרות נפתלי אימבר/קק''ל-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 495 - גשר המיתרים/שד' הרצל-ירושלים<->בני נצרים-בני נצרים-20/ לוח זמנים
- 1 - מחסן עירייה-רהט<->אלחזאן/חטין-רהט-20/ לוח זמנים
- 41 - ת. רכבת להבים רהט-להבים<->שובל/מרכז-שובל-20/ לוח זמנים
- 494 - מרכז ביג/שדרות יהדות דרום אפריקה-אופקים<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 452 - בית ספר אל הודא-רהט<->שדרות נפתלי אימבר/קק''ל-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 468 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->בי''ס אלמותנבי-כסיפה-20/ לוח זמנים
- 466 - חממות-רהט<->מכללת אחוה-באר טוביה-10/ לוח זמנים
- 451 - שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום-באר שבע<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 40 - גן ציבורי מרכז העיר-רהט<->בי''ס אלמותנבי-כסיפה-11/ לוח זמנים
- 454 - חממות-רהט<->שדרות נפתלי אימבר/קק''ל-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 594 - קניון איילון-בני ברק<->שד.הרצל/משעול איריס-אופקים-20/ לוח זמנים
- 6 - בית ספר אל הודא-רהט<->גן ציבורי-רהט-20/ לוח זמנים
- 423 - בי''ס אלמותנבי-כסיפה<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 462 - מכללת ספיר-שער הנגב<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 461 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-10/ לוח זמנים
- 2 - חממות-רהט<->שכונה 31-רהט-11/ לוח זמנים