קו 40
הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 40 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 40 (הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרב יוסף משאש/נוה גנים ומסתיים ברכבל/העלייה השנייה.
לוח הזמנים לקו 40 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב09:00. שעות הפעילות השבוע: שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 40 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה (33 תחנות)
הרב יוסף משאש/נוה גנים
נווה גנים
נווה גנים/חטיבת כרמלי
חטיבת כרמלי א
חטיבת כרמלי ב
חטיבת כרמלי ג
חטיבת כרמלי ד
החשמל/חטיבת כרמלי
החשמל/מעלות דב גרונר
החשמל/הגיבורים
חליסה
יל''ג/הקישון
שוק תלפיות
החלוץ/דבורה
בית הקרנות
הרצל/יואל
שבתאי לוי/פרץ
שבתאי לוי/רשפון
הגפן/הפרסים
בן גוריון/אלנבי
בן גוריון/המגינים
בית חולים איטלקי/המגינים
מרכז רפואי לין/צהל
צה''ל/דרור
צהל/גדנ''ע
אבנר/יואב
קריית אליעזר
בי''ח רמב''ם/העלייה השנייה
העליה השניה/עפרון
העליה השניה/לוץ
העליה השניה/הכ''ג
העליה השניה/אלישע
רכבל/העלייה השנייה
שאלות ותשובות לגבי קו 40
מתי מתחיל לפעול קו 40?
קו 40 מתחיל לפעול ב-09:00 בשבת
באיזו שעה קו 40 מפסיק לעבוד?
קו 40 מפסיק לפעול ב-09:00 בשבת
מתי מגיע קו 40?
כדי לראות מתי קו הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 40 (הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה (הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 40 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 40 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 40 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 40 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 40
קו 40 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 09:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 09:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל40 (מ הרב יוסף משאש/נוה גנים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 40 (הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 40
תעריף הנסיעה ב40 (הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
40 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 40 היא הרב יוסף משאש/נוה גנים והתחנה האחרונה היא רכבל/העלייה השנייה.
קו 40 (הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 40. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 40.
מעקב אחר קו האוטובוס 40 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 40 (הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 40 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 40 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 2 - בי''ס יצחק רבין/ברקת-פרדס חנה כרכור<->בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור-3ח/ לוח זמנים
- 146 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#טבריה ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 30 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 34 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 249 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ז/ לוח זמנים
- 6א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 66 - קרית אתא מרכז-קרית אתא<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1#/ לוח זמנים
- 811 - רקאנטי/המשורר אצ''ג-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1י/ לוח זמנים
- 50 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 205 - ת. רכבת חיפה מרכז-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 95 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 13א - הצוקים/הדודאים-חדרה<->הפרדס/וולפברג-חדרה-25/ לוח זמנים
- 840 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 249 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1א/ לוח זמנים
- 82 - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 194 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 92 - אהוד/שער הגיא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 95 - חטיבת הנחל/הפרדס-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 80 - אריה לוין /חבד-חיפה<->כנרת/הדקלים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים