420 Lijn
Forrieres Gare→Lesterny Centre
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 420 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 420 (Forrieres Gare→Lesterny Centre) heeft in totaal 17 haltes. Het beginpunt is Forrieres Gare en het eindpunt is Lesterny Centre.
Kies een van onderstaande bus 420 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Forrieres Gare→Lesterny Centre (17 haltes)
Forrieres Gare
Forrieres Carrefour
Forrieres La Chavée
Forrieres Route D'Ambly
Ambly Chemin Entre 2 Bancs
Ambly Monument
Ambly 4 Chemins
Nassogne La Pépinette
Nassogne Place Communale
Nassogne Château D'Eau
Nassogne Terrain De Football
Nassogne Nanfurnal
Masbourg Centre
Masbourg Eglise
Lesterny 4 Chemins
Lesterny Fontaine
Lesterny Centre
420 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 420?
Op woensdag rijdt de eerste bus 420 om 12:13
Hoe laat vertrekt de laatste bus 420?
Op woensdag gaat de laatste bus 420 om 12:49..
Wanneer komt bus 420 aan?
Wanneer komt de Forrieres Gare→Lesterny Centre Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Forrieres Gare→Lesterny Centre Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Namur - Luxembourg's 420 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 420 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 420 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 420 bus station te bekijken.
Bus 420 dienstregeling
420 bus route actief op woensdag. Reguliere diensturen: 12:13 - 12:49
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | 12:13 - 12:49 | 36 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 420 (van Forrieres Gare), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 420 (Forrieres Gare→Lesterny Centre) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
420 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 420 (Forrieres Gare→Lesterny Centre) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
420 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 420 bus-route is Forrieres Gare en de laatste halte is Lesterny Centre. 420 (Forrieres Gare→Lesterny Centre) is operationeel op woensdag.
Aanvullende informatie: 420 heeft 17 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 20 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 420 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 420 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 420 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 420 (Forrieres Gare→Lesterny Centre) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 420 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 420, in Belgique.
420 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 420 - Forrieres Gare→Masbourg Centre
- 420 - Forrieres Gare→Rochefort - Jemelle Gare
- 420 - Hargimont Jemeppe→Marche Athénée
- 420 - Jemelle Place Communale→Forrieres Gare
- 420 - Jemelle Place Communale→Nassogne Place Communale
- 420 - Jemelle Place Communale→Rochefort Ancienne Gare
- 420 - Marche Carmel→Nassogne Place Communale
- 420 - Marche Isl→Rochefort - Jemelle Gare
- 420 - Marche Isl→Rochefort Cimetière
- 420 - Marloie Imp-Mionvaux→Rochefort - Jemelle Gare
- 420 - Masbourg Centre→Forrieres Gare
- 420 - Masbourg Centre→Marche Athénée
- 420 - Masbourg Centre→Rochefort - Jemelle Gare
- 420 - Nassogne Place Communale→Jemelle Place Communale
- 420 - Nassogne Place Communale→Marche Carmel
- 420 - Nassogne Place Communale→Rochefort - Jemelle Gare
- 420 - Rochefort - Jemelle Gare→Marche Athénée
- 420 - Rochefort - Jemelle Gare→Masbourg Centre
- 420 - Rochefort Ancienne Gare→Marloie Gare - Quai 4
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 14/7 - Houffalize - Gouvy - Schmiede/ Dienstregeling
- 165AB - Florenville - Virton - Saint-Mard/ Dienstregeling
- 59/1 - Pesche - Couvin - Cul-des-Sarts - Chimay/ Dienstregeling
- 77/1 - Circuit scolaire de Libramont (Wisbeley)/ Dienstregeling
- 821 - Namur - Eghezée/ Dienstregeling
- 241 - Beauraing - Gedinne - Haut-Fays/ Dienstregeling
- 69 - Ciney (Service urbain)/ Dienstregeling
- 816 - Namur - Meeffe/ Dienstregeling
- 59/2 - Couvin - Cul-des-Sarts/ Dienstregeling
- 5 - Salzinnes (Hayettes) - Beez/ Dienstregeling
- 54/7 - Les Fosses - Rossignol - Marbehan - Habay/ Dienstregeling
- 137D - Gerpinnes - Laneffe/ Dienstregeling
- 9 - Alle-sur-semois - Gedinne - Beauraing/ Dienstregeling
- E67 - Bastogne - Luxembourg/ Dienstregeling
- 2 - Jambes (Amée) - Saint-Servais (Beau-Vallon)/ Dienstregeling
- 18/2 - Hallonru - Cherain/ Dienstregeling
- 17 - Namur - Acosse/ Dienstregeling
- 64B - Namur - La Navinne - Malonne (Malpas)/ Dienstregeling
- 241 - Waltzing - Arlon/ Dienstregeling
- 815 - Hannut - Forville/ Dienstregeling