קו 45
רמת גן←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 45 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 45 (רמת גן←תל אביב-יפו) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל באיצטדיון וינטר ומסתיים בת. רכבת אונברסיטה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 45 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמת גן←תל אביב-יפו (36 תחנות)
איצטדיון וינטר
דרך הטייסים/ככר הרב פרדס
דרך הטייסים/שלם
עודד/אלוף דוד
המאבק/עמישב
המאבק/כ"ג
המאבק/מנורה
ויצמן/ריינס
ויצמן/צה''ל
ויצמן/ז'בוטינסקי
גן הזיכרון/כצנלסון
סירקין/ביאליק
קריניצי/ביאליק
הרצל/קריניצי
הרצל/קופת חולים
הרצל/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל ביאליק/דרך ז'בוטינסקי
ביאליק/דרך ז'בוטינסקי
ביאליק/מבוא הרימון
ביאליק/תובל
דרך נמיר/פנקס
דרך נמיר/יהודה המכבי
פלנטריום/חיים לבנון
רדינג/ברודצקי
ביה''ס אליאנס/רדינג
רדינג/אשר ברש
רדינג/הברון הירש
קניון רמת אביב/ברודצקי
האוניברסיטה/חיים לבנון
קלצ'קין/חיים לבנון
ביה''ס לרפואה/קלצ'קין
מדעי החיים/קלאוזנר
מוזאון העם היהודי/קלאוזנר
הפקולטה להנדסה/ד''ר ג'ורג' וויז
ד''ר ג'ורג' וייז/שלום רוזנפלד
ת. רכבת אונברסיטה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 45
מתי מתחיל לפעול קו 45?
קו 45 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 45 מפסיק לעבוד?
קו 45 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 45?
כדי לראות מתי קו רמת גן←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמת גן←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 45 (רמת גן←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רמת גן←תל אביב-יפו (רמת גן←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 45 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 45 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 45
קו 45 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:30 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:40 | 10 - 20 |
ב׳ | 05:30 - 23:40 | 10 - 20 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:30 - 23:40 | 10 - 20 |
ה׳ | 05:30 - 23:40 | 10 - 20 |
ו׳ | 06:00 - 15:15 | 22 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל45 (מ איצטדיון וינטר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 45 (רמת גן←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 45
תעריף הנסיעה ב45 (רמת גן←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
45 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 45 היא איצטדיון וינטר והתחנה האחרונה היא ת. רכבת אונברסיטה/הורדה.
קו 45 (רמת גן←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 45. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 45.
מעקב אחר קו האוטובוס 45 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 45 (רמת גן←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 45 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 45 ב-ישראל
45 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 138 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 945 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-245/ לוח זמנים
- 72 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 82 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 172 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->חניון תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 70 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 60 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 902 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->אהרונוביץ/ קניון בני ברק-בני ברק-22/ לוח זמנים
- 915 - סוקולוב/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק<->בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק-115/ לוח זמנים
- 938 - חזון אי''ש/רבי עקיבא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-138/ לוח זמנים
- 240 - קניון איילון-בני ברק<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-10/ לוח זמנים
- 941 - ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק<->ירושלים/בן זכאי-בני ברק-241/ לוח זמנים
- 51 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 41 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 10 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->מסוף אזורי חן-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 242 - מסוף בית העלמין/איסוף-בת ים<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 11 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 18 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 19 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים