51 Lijn
Goutroux Morgnies (M)→Luttre Gare Sncb
TEC Charleroi
TEC Charleroi 51 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 51 (Goutroux Morgnies (M)→Luttre Gare Sncb) heeft in totaal 43 haltes. Het beginpunt is Goutroux Morgnies (M) en het eindpunt is Luttre Gare.
Bus 51 vertrekt volgende week eens per dag om 07:20 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 51 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Goutroux Morgnies (M)→Luttre Gare Sncb (43 haltes)
Goutroux Morgnies (M)
Goutroux Prado
Goutroux Rue Des Alliés
Goutroux Maison Communale
Goutroux Cimetière
Goutroux Château D'Eau
Goutroux Rue Vandervelde
Goutroux Fosse 14
Courcelles Docteur Bourgeois
Souvret Rue Des Graffes
Souvret Château D'Eau
Souvret Rue De Forchies
Souvret Rue du Stocquy
Souvret La Baille
Souvret Forrière
Souvret Puits Périer
Souvret Place
Souvret Cimetière
Courcelles Croisette
Trazegnies Passage À Niveau
Trazegnies Rue Verte
Trazegnies Les Ecoles
Trazegnies Place Communale
Trazegnies Chapelle St-Roch
Trazegnies Café Terminus
Gouy-Lez-Pieton Château De Gouy
Gouy-Lez-Pieton Rue du Cimetière
Gouy-Lez-Pieton Place Communale
Gouy-Lez-Pieton Rue De Luttre
Gouy-Lez-Pieton Rue L'Hoir
Pont-A-Celles L'Aulnois
Pont-A-Celles Ferme Lecomte
Pont-A-Celles Rue du Moulin
Pont-A-Celles Habitation 43
Pont-A-Celles Place Communale
Pont-A-Celles Rue De L'Eglise
Pont-A-Celles Athénée Royal
Pont-A-Celles Traulée
Pont-A-Celles Arsenal
Pont-A-Celles Rue Brigode
Pont-A-Celles Rue Wauters
Pont-A-Celles Tunnel
Luttre Gare
51 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 51?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 51 om 07:20
Hoe laat vertrekt de laatste bus 51?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 51 om 07:20..
Wanneer komt bus 51 aan?
Wanneer komt de Goutroux Morgnies (M)→Luttre Gare Sncb Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Goutroux Morgnies (M)→Luttre Gare Sncb Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Charleroi's 51 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 51 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 51 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 51 bus station te bekijken.
Bus 51 dienstregeling
51 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 07:20
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:20 | Enkel vertrek |
di. | 07:20 | Enkel vertrek |
wo. | 07:20 | Enkel vertrek |
do. | 07:20 | Enkel vertrek |
vr. | 07:20 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Charleroi bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 51 (van Goutroux Morgnies (M)), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 51 (Goutroux Morgnies (M)→Luttre Gare Sncb) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Charleroi.
51 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Charleroi 51 (Goutroux Morgnies (M)→Luttre Gare Sncb) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Charleroi kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Charleroi gaan.
51 (TEC Charleroi)
De eerste stop van de 51 bus-route is Goutroux Morgnies (M) en de laatste halte is Luttre Gare. 51 (Goutroux Morgnies (M)→Luttre Gare Sncb) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 51 heeft 43 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 47 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Charleroi, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 51 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 51 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 51 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 51 (Goutroux Morgnies (M)→Luttre Gare Sncb) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 51 bus tracker of een live TEC Charleroi bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Charleroi of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Charleroi en elk bus, inclusief lijn 51, in Belgique.
51 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 51 - Luttre Gare Sncb→Goutroux Morgnies (M) / Dienstregeling
- 51 - Luttre Gare Sncb→Monceau-Sur-Sambre Moulin (M) / Dienstregeling
- 51 - Luttre Gare Sncb→Trazegnies Les Ecoles / Dienstregeling
- 51 - Monceau-Sur-Sambre Moulin (M)→Luttre Gare Sncb / Dienstregeling
- 51 - Souvret Forrière→Monceau-Sur-Sambre Moulin (M) / Dienstregeling
- 51 - Trazegnies Les Ecoles→Luttre Gare Sncb / Dienstregeling
- 51 - Trazegnies Les Ecoles→Monceau-Sur-Sambre Moulin (M) / Dienstregeling
TEC Charleroi in Belgique
- ABBA - Abbaye d'Aulne (Spécial)
- 136C - Chimay - Cerfontaine/ Dienstregeling
- 29 - Châtelineau (SNCB) - Gosselies (Athénée)/ Dienstregeling
- 11 - Jumet Madeleine-Ransart-Gilly-Mont/s/Sambre Place/ Dienstregeling
- 192 - Nalinnes - Gozée - Thuin/ Dienstregeling
- 50 - Charleroi (Palais) - Luttre (SNCB)/ Dienstregeling
- 17 - Fleurus - Wanfercée-Baulet - Gilly - Châtelet/ Dienstregeling
- 61 - Jumet (Madeleine) - Trazegnies (Sentier Madame)/ Dienstregeling
- MCOU - Marché de Courcelles (Spécial) (43-83)/ Dienstregeling
- E109 - Express Momignies - Chimay - Gare Centrale/ Dienstregeling
- CITY - City bus Charleroi Ville Haute - Ville Basse/ Dienstregeling
- 170 - Gare Centrale - Jamioulx - Ham-sur-Heure - Vésale/ Dienstregeling
- 60 - Jumet (Madeleine)-Villers-Perwin (Trois Tilleuls)/ Dienstregeling
- 91 - Montigny - Thuin - Anderlues - Piéton - Chapelle/ Dienstregeling
- 64 - Gosselies - Pont-à-Celles - Obaix - Buzet - Rêves/ Dienstregeling
- 108 - Beaumont - Philippeville/ Dienstregeling
- 72 - Monceau-sur-Sambre (Moulin) - Gozée - Thuin/ Dienstregeling
- 13 - Presles (Cité Solaire) - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 68 - Gare Centrale - Zoning Jumet - Gosselies/ Dienstregeling
- 109A - Gare Centrale - Beaumont - Chimay/ Dienstregeling