537 Lijn
Terlanen - Ottenburg - Oud-Heverlee - Leuven
De Lijn
De Lijn 537 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 537 (Leuven Station Perron 1) heeft in totaal 49 haltes. Het beginpunt is Overijse Terlanen Michielsplein en het eindpunt is Leuven Station Perron 1.
Kies een van onderstaande bus 537 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Leuven Station Perron 1 (49 haltes)
Overijse Terlanen Michielsplein
Ottenburg Neerpoortenstraat
Ottenburg Billandestraat
Ottenburg Langelezstraat
Huldenberg Luizenberg
Ottenburg Hasselheidestraat
Ottenburg Dorp
Ottenburg Kapel Sint-Rochus
Sint-Agatha-Rode Gansdelle
Sint-Agatha-Rode Burgemeesterstraat
Sint-Agatha-Rode Zesdagmaalstraat
Sint-Agatha-Rode Vijverstraat
Sint-Agatha-Rode School
Sint-Agatha-Rode Dorp
Neerijse Weg Naar Sint-Agatha-Rode
Neerijse Den Tek
Neerijse Wolfshagen
Sint-Joris-Weert Dijle Brug
Sint-Joris-Weert Oud Station
Sint-Joris-Weert Hollestraat
Sint-Joris-Weert Leuvensebaan 41
Sint-Joris-Weert Bergstraat
Oud-Heverlee Heide
Oud-Heverlee Zoete Waters
Oud-Heverlee Don Bosco
Oud-Heverlee Ruitersweg
Oud-Heverlee Vaalbeekstraat
Oud-Heverlee Oude Molen
Oud-Heverlee Genenhoek
Oud-Heverlee Wit Kruis
Heverlee Raalbeeklaan
Leuven Boskantlaan
Heverlee Leopold3/Englebert
Heverlee Waversebaan
Heverlee Middelweg
Heverlee Leopold-Iii Laan
Heverlee H.Hartinstituut
Heverlee Station
Heverlee Groenstraat
Leuven Naamsepoort
Leuven Kapucijnenvoer
Leuven Redingenhof
Leuven Bankstraat
Leuven Sint-Rafaelkliniek
Leuven De Bruul
Leuven Dirk Boutslaan
Leuven Rector De Somerplein Perron A
Leuven J.Stasstraat
Leuven Station Perron 1
537 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 537?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 537 om 07:05
Hoe laat vertrekt de laatste bus 537?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 537 om 07:21..
Wanneer komt bus 537 aan?
Wanneer komt de Terlanen - Ottenburg - Oud-Heverlee - Leuven Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Terlanen - Ottenburg - Oud-Heverlee - Leuven Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 537 (Leuven Station Perron 1) bus tarief?
Het Terlanen - Ottenburg - Oud-Heverlee - Leuven Leuven Station Perron 1) bus tarief is ongeveer €2.50.
Rijdt De Lijn's 537 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 537 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 537 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 537 bus station te bekijken.
Bus 537 dienstregeling
537 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 07:05 - 07:21
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:05 - 07:21 | 16 |
di. | 07:05 - 07:21 | 16 |
wo. | 07:05 - 07:21 | 16 |
do. | 07:05 - 07:21 | 16 |
vr. | 07:05 - 07:21 | 16 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 537 (van Overijse Terlanen Michielsplein), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 537 (Leuven Station Perron 1) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
537 lijn bus tarief
De ritprijs voor De Lijn 537 (Leuven Station Perron 1) is ongeveer €2.50. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van De Lijn, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van De Lijn.
537 (De Lijn)
De eerste stop van de 537 bus-route is Overijse Terlanen Michielsplein en de laatste halte is Leuven Station Perron 1. 537 (Leuven Station Perron 1) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 537 heeft 49 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 41 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 537 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 537 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 537 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 537 (Leuven Station Perron 1) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 537 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 537, in Belgique.
537 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 658 - Oudenaarde-Melden-Berchem-Zulzeke-Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 224 - Gent Zuid-Melle Vogelh.-Melle Stat.-Oosterzele/ Dienstregeling
- 554 - Schoolbus Evere - Sterrebeek - Tervuren/ Dienstregeling
- 401 - Gent Zuid-Flora-Merelbeke-Bottelare-Baaigem/ Dienstregeling
- 485 - Peer - Grote-Brogel - Kaulille - Hamont College/ Dienstregeling
- 880 - Kruibeke - Beveren/ Dienstregeling
- 638 - Lanaken - Eisden - Maaseik Bewel/ Dienstregeling
- 1 - Mechelen Station - Centrum - Sint-Libertuskerk/ Dienstregeling
- 541 - Schoolbus Neervelp - Meldert - Tienen/ Dienstregeling
- 737 - Gent Sint-Pieters-Oostakker-Wachtebeke-Zelzate/ Dienstregeling
- 509 - Hasselt - Stevoort - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 58 - Lier - Koningshooikt - Berlaar - Heist-o/d-Berg/ Dienstregeling
- 565 - Schoolbus Kortenaken - Waanrode - Halen - HerkdeSt/ Dienstregeling
- 504 - Sint-Truiden Station - Hasp-O Stadsrand/ Dienstregeling
- X70 - Snelbus Antwerpen - Berendrecht - Zandvliet/ Dienstregeling
- 1 - Halle Station - AZ - Breedhout/ Dienstregeling
- 452 - Wetteren - Bavegem - Sint-Lievens-Houtem -Zottegem/ Dienstregeling
- 808 - Ieper - Geluveld - Kruiseke/ Dienstregeling
- 2 - AZ Sint-Maarten - Station - Vrijbroekpark/ Dienstregeling
- X19 - Snelbus Hasselt - Neerpelt/ Dienstregeling