60 Lijn
Gent Rabot - Lovendegem - Zomergem (- Ursel)
De Lijn
De Lijn 60 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 60 (Gent Rabot (Griendeplein)) heeft in totaal 30 haltes. Het beginpunt is Ursel Kerk en het eindpunt is Gent Rabot (Griendeplein).
Kies een van onderstaande bus 60 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Gent Rabot (Griendeplein) (30 haltes)
Ursel Kerk
Ursel Vleeswarenfabriek
Ursel Molenkouterstraat
Ursel Veldkruisstraat
Ursel Essenbos
Zomergem St-Martensstraatje
Zomergem Gentweg
Zomergem Nekke
Zomergem G. Gezellestraat
Zomergem Kerk
Zomergem Dreef
Zomergem Zwaluwstraat
Zomergem Vaart Rechts
Zomergem Mispelare Stelplaats
Lovendegem Warandestraat
Lovendegem Kerk
Lovendegem Triestlaan
Lovendegem Laagland
Lovendegem Binnenslag
Lovendegem Oostveld Kouter
Lovendegem Appensvoorde
Lovendegem Bierstal
Evergem Rabotstraat
Mariakerke Industrieweg
Mariakerke Groenestaakstraat
Mariakerke Mazestraat
Mariakerke Vaartstraat
Gent Nieuwevaartbrug
Gent Wittekaproenenplein
Gent Rabot (Griendeplein)
60 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 60?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 60 om 05:16
Hoe laat vertrekt de laatste bus 60?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 60 om 21:19..
Wanneer komt bus 60 aan?
Wanneer komt de Gent Rabot - Lovendegem - Zomergem (- Ursel) Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Gent Rabot - Lovendegem - Zomergem (- Ursel) Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 60 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 60 bus station te bekijken.
Bus 60 dienstregeling
60 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:16 - 21:19
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:16 - 21:19 | 16 - 35 |
di. | 05:16 - 21:19 | 16 - 35 |
wo. | 07:17 - 22:10 | 59 - 60 |
do. | 05:16 - 21:19 | 16 - 35 |
vr. | 05:16 - 21:19 | 16 - 35 |
za. | 06:18 - 22:09 | 56 - 63 |
zo. | 07:17 - 22:10 | 59 - 60 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 60 (van Ursel Kerk), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 60 (Gent Rabot (Griendeplein)) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
60 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 60 (Gent Rabot (Griendeplein)) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
60 (De Lijn)
De eerste stop van de 60 bus-route is Ursel Kerk en de laatste halte is Gent Rabot (Griendeplein). 60 (Gent Rabot (Griendeplein)) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 60 heeft 30 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 34 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 60 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 60 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 60 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 60 (Gent Rabot (Griendeplein)) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 60 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 60, in Belgique.
60 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 126 - Snelbus Brussel - Ninove/ Dienstregeling
- 1 - Lier Herderin - Lisp - Broechem/ Dienstregeling
- 730 - Brasschaat De Golf - Ekeren - Antwerpen/ Dienstregeling
- 552 - Schoolbus Muggenberg - Tielt - Diest/ Dienstregeling
- 219 - Hasselt - Kozen - Sint-Truiden - Landen/ Dienstregeling
- 67 - Essen - Kapellen (- Merksem)/ Dienstregeling
- 251 - Woubrechtegem - Herzele - Zottegem/ Dienstregeling
- 601 - Binnenringbus Leuven/ Dienstregeling
- 564 - Gent Zuid-Evergem-Ertvelde-Oosteeklo-Bassevelde/ Dienstregeling
- N1 - Hever - Haacht - Herent - Leuven - Kessel-Lo/ Dienstregeling
- 592 - Herentals - Lille - Westmalle
- 42 - Gent Zuid - Merelbeke - Melle/ Dienstregeling
- 532 - Schoolbus Wemmel Campus/ Dienstregeling
- 472 - Tongeren - Schalkhoven - Kortessem - Hasselt/ Dienstregeling
- 713 - G'bergen-Moerbeke-Viane-Akrenbos-Bever/Biévène/ Dienstregeling
- 556 - Lier station - Herderin - Duffel - Waarloos/ Dienstregeling
- 814 - Deinze - Nazareth - Zevergem Pont Noord/ Dienstregeling
- 547 - Huldenberg - Overijse - Sint-Pieters-Woluwe/ Dienstregeling
- 5 - Wakkerzeel - Wijgmaal - Leuven - Vaalbeek/ Dienstregeling
- 616 - Leuven - Bertem - Moorsel - Sterrebeek - Zaventem/ Dienstregeling