קו 64
ירכא←עכו
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 64 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 64 (ירכא←עכו) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל במועצה מקומית ומסתיים בת.מרכזית עכו/דרך הארבעה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 64 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירכא←עכו (36 תחנות)
מועצה מקומית
מועדון אנוש
מפעל הפיס
קופת חולים כללית
כביש ראשי/אלחלאג'
מועצה מקומית
כביש ראשי מערב
ירכא/כביש 8533
ירכא 5
קופת חולים מאוחדת
כיכר המזרקה
ירכא 3
גאיה סנטר
מפעל בטון
מכללת מזרח התיכון
תנועת נוער/ג'וליס
מועצה
שכונת חיילים משוחררים 1
התחנה לבריאות המשפחה
בית ספר מקיף ג'וליס
מסעף אזור תעשיה
אלס'בר/אלריאד'ה
צומת ירכא/ג'וליס
מסעף טל אל
מסעף גדידה
צומת יאסיף
מסעף גדידה מכר
אברהם בן שושן/יוסף גרשון
אברהם בן שושן/בן יהודה
העלייה/יהודה אלקלעי
יהודה בורלא/קדושי קהיר
אריה דושניצקי/יהודה בורלא
אריה דושניצקי/חיים ברלב
תחנת רכבת עכו
בן עמי/דוד רמז מכבי אש
ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה
שאלות ותשובות לגבי קו 64
מתי מתחיל לפעול קו 64?
קו 64 מתחיל לפעול ב-05:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 64 מפסיק לעבוד?
קו 64 מפסיק לפעול ב-13:15 בשישי
מתי מגיע קו 64?
כדי לראות מתי קו ירכא←עכו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירכא←עכו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 64 (ירכא←עכו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירכא←עכו (ירכא←עכו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 64 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 64 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 64 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 64 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 64
קו 64 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:05 - 20:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:05 - 20:45 | 60 - 150 |
ב׳ | 05:05 - 20:45 | 60 - 150 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:05 - 20:45 | 60 - 150 |
ה׳ | 05:05 - 20:45 | 60 - 150 |
ו׳ | 05:45 - 13:15 | 60 - 165 |
ש׳ | 18:00 - 22:30 | 45 - 75 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל64 (מ מועצה מקומית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 64 (ירכא←עכו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 64
תעריף הנסיעה ב64 (ירכא←עכו) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
64 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 64 היא מועצה מקומית והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה.
קו 64 (ירכא←עכו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 64. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 64.
מעקב אחר קו האוטובוס 64 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 64 (ירכא←עכו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 64 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 64 ב-ישראל
64 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 294 - מאר אליאס/א רוסיה-פסוטה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 988 - אדוריים/רמות דוד-קרית גת<->ישיבת שפתי צדיק/שלב ג-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מצפה הילה כיכר ב-הילה-1#/ לוח זמנים
- 19 - אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב-אבו סנאן<->צפון מזרח ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 77 - מכמנים כיכר-מכמנים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 993 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 992 - צומת מירון-מרום הגליל<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 167 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מגרש ספורט/סוועאד-סואעד חמרייה-1ב/ לוח זמנים
- 272 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-1ז/ לוח זמנים
- 84 - חב''ד בנות/הרבי מלובאוויטש-צפת<->שפרינצק/קרן היסוד-צפת-21/ לוח זמנים
- 307 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כאבול ו'/יציאה-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 147 - אזה''ת ג'יש-ג'יש<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 81 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעף סאסא-סאסא-1#/ לוח זמנים
- 281 - מסעף סאסא-הגליל העליון<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ם/ לוח זמנים
- 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1שחיפה ↔ טמרה/ לוח זמנים
- 23א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אום אלשתוייה-אעבלין-1ז/ לוח זמנים
- 23 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->העיר העתיקה-עכו-1ז/ לוח זמנים
- 367 - הרב קוק/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-11/ לוח זמנים