קו 66
מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 66 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 66 (מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף פסגת זאב/יוספטל ומסתיים בקמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 66 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה (48 תחנות)
מסוף פסגת זאב/יוספטל
מרידור/יוספטל
מרידור א
מרידור/יוסף נדבה
יוסף נדבה/מרידור
יוסף נדבה א
יוסף נדבה ב
מאיר גרשון/יוסף נדבה
מאיר גרשון/רחמילביץ'
רחמילביץ'/לבני
רחמילביץ/טוניק
רחמילביץ'/רפול הררי
רחמילביץ'/גבירצמן
רחמילביץ'/שמואל יפה
רחמילביץ/טיילת א
רחמילביץ/טיילת ב
רחמילביץ/טיילת ג
דב סדן/רחמילביץ'
דב סדן/מאיר גרשון
מאיר גרשון/דב סדן
מאיר גרשון/חיים תורן
מאיר גרשון/אלי תבין
יקותיאל אדם/דוד ניב
יקותיאל אדם/תמיר
כביש 1/המטה הארצי
תחנת רקל''ה שמעון הצדיק/שדרות בר לב
שדרות בר לב/זקס
חיל ההנדסה/שבטי ישראל
חיל ההנדסה/נעמי קיס
מנהרת צה''ל/הצנחנים
ככר ספרא/שבטי ישראל
שבטי ישראל/הלני המלכה
הנביאים/שבטי ישראל
הנביאים/הרב קוק
ככר הדוידקה/הנביאים
שוק מחנה יהודה/אגריפס
שוקניון/אגריפס
תחנת רקל''ה הטורים/יפו
ת. מרכזית ירושלים/יפו
ת. מרכזית ירושלים/יפו
גשר המיתרים/שד' הרצל
שדרות יצחק רבין/נתנאל לורך
בית משפט העליון/זוסמן
גן הורדים/זוסמן
הכנסת/קפלן
מוזיאון ישראל/וייז
מוזיאון המדע/שד' המוזיאונים
קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה
שאלות ותשובות לגבי קו 66
מתי מתחיל לפעול קו 66?
קו 66 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 66 מפסיק לעבוד?
קו 66 מפסיק לפעול ב-17:10 בשישי
מתי מגיע קו 66?
כדי לראות מתי קו מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 66 (מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה (מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 66 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 66 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 66 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 66 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 66 של אגד (Egged) - מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה
לוח זמנים של קו 66
קו 66 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:20 | 12 - 32 |
ב׳ | 00:00 - 23:20 | 12 - 32 |
ג׳ | 00:00 - 23:20 | 12 - 32 |
ד׳ | 00:00 - 23:20 | 12 - 32 |
ה׳ | 00:00 - 23:20 | 12 - 32 |
ו׳ | 00:00 - 17:10 | 12 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 15 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל66 (מ מסוף פסגת זאב/יוספטל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 66 (מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 66
תעריף הנסיעה ב66 (מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
66 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 66 היא מסוף פסגת זאב/יוספטל והתחנה האחרונה היא קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה.
קו 66 (מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 66. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 66.
מעקב אחר קו האוטובוס 66 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 66 (מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 66 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 66 ב-ישראל
66 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 276 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מרכז מסחרי/ גבעת ברנר-גבעת ברנר-1#/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 92 - הפרדס/משמר הגבול-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 853 - 'קשת א-קשת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#
- 226 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#/ לוח זמנים
- 3 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 174 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-28/ לוח זמנים
- 6א - בית עלמין אילת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 72א - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1ש/ לוח זמנים
- 39א - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 26 - דגניה/טרומן-חיפה<->נתן שפריצר/הארי השואג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 80 - הגליל/מצפה-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-34/ לוח זמנים
- 840 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 12 - ברעם/האומן-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 249 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-2#/ לוח זמנים
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-1#/ לוח זמנים
- 487 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קיבוץ עין גדי/חדר אוכל-עין גדי-3ם/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 60 - שדרות מעוף הציפור/חוחית-זכרון יעקב<->שדרות בן גוריון/בית ספר החורש-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים