7 Lijn
Bouge Pêcherie→Namur Pl. De La Station - Quai A
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 7 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 7 (Bouge Pêcherie→Namur Pl. De La Station - Quai A) heeft in totaal 17 haltes. Het beginpunt is Bouge Pêcherie en het eindpunt is Namur Pl. De La Station - Quai A.
Kies een van onderstaande bus 7 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Bouge Pêcherie→Namur Pl. De La Station - Quai A (17 haltes)
Bouge Pêcherie
Bouge Rue Somal
Bouge Sainte-Rita
Bouge Eglise
Bouge Institut
Bouge Quatre Chemins
Bouge Rue De Coquelet
Bouge Rue Charles Simon
Bouge Place Baudouin 1er
Bouge Clinique Saint-Luc
Bouge Rue Saint-Luc
Bouge Moulin-À-Vent
Bouge Rue du Sanctuaire
Namur Rue De Sardanson
Namur Rue Des Carrières
Namur Rue Léanne
Namur Pl. De La Station - Quai A
7 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 7?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 7 om 05:24
Hoe laat vertrekt de laatste bus 7?
Op zondag gaat de laatste bus 7 om 18:26..
Wanneer komt bus 7 aan?
Wanneer komt de Bouge Pêcherie→Namur Pl. De La Station - Quai A Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Bouge Pêcherie→Namur Pl. De La Station - Quai A Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Namur - Luxembourg's 7 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 7 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 7 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 7 bus station te bekijken.
Bus 7 dienstregeling
7 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:24 - 19:24
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:24 - 19:24 | 30 - 61 |
di. | 05:24 - 19:24 | 30 - 61 |
wo. | 05:24 - 19:24 | 30 - 60 |
do. | 05:24 - 19:24 | 30 - 61 |
vr. | 05:24 - 19:24 | 30 - 61 |
za. | 06:25 - 19:23 | 59 - 61 |
zo. | 11:26 - 18:26 | 60 - 120 |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 7 (van Bouge Pêcherie), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 7 (Bouge Pêcherie→Namur Pl. De La Station - Quai A) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
7 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 7 (Bouge Pêcherie→Namur Pl. De La Station - Quai A) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
7 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 7 bus-route is Bouge Pêcherie en de laatste halte is Namur Pl. De La Station - Quai A. 7 (Bouge Pêcherie→Namur Pl. De La Station - Quai A) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 7 heeft 17 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 17 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 7 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 7 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 7 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 7 (Bouge Pêcherie→Namur Pl. De La Station - Quai A) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 7 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 7, in Belgique.
7 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 89 - Bastogne - Houffalize - Gouvy - Vielsalm/ Dienstregeling
- 64 - Namur - Biesme/ Dienstregeling
- 13/3 - La Roche - Warizy - La Roche/ Dienstregeling
- 7 - Sugny - Bouillon/ Dienstregeling
- 66 - Gedinne - Paliseul - Bertrix/ Dienstregeling
- 241 - Beauraing - Gedinne - Haut-Fays/ Dienstregeling
- 22/3 - Saint-Vincent - Izel - Pin - Jamoigne/ Dienstregeling
- 59/2 - Couvin - Cul-des-Sarts/ Dienstregeling
- 14/8 - Regné - Ottré - Tailles - Fraiture/ Dienstregeling
- 69 - Bertrix - circuit du Saupont/ Dienstregeling
- 40 - Bouillon - Bertrix/ Dienstregeling
- 212 - Rodange - Arlon/ Dienstregeling
- 291 - Martelange - Arlon/ Dienstregeling
- 58 - Créalys - Spy - Moignelée/ Dienstregeling
- 57/2 - Chevetogne - Leignon/ Dienstregeling
- E67 - Bastogne - Luxembourg/ Dienstregeling
- 54R - Namur (Gare) - Belgrade (Renforcement)/ Dienstregeling
- 11/9 - Circuit des Rocailles et IMP de Marloie/ Dienstregeling
- 5/2 - Saint-Hubert - Nassogne - Saint-Hubert/ Dienstregeling
- 13/2 - La Roche - Devantave - La Roche/ Dienstregeling