קו 774
המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 774 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 774 (המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמ''ג/ירמיהו ומסתיים ביגאל אלון/שדרות גולדה מאיר.
לוח הזמנים לקו 774 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב15:05. שעות הפעילות השבוע: רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 774 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר (28 תחנות)
המ''ג/ירמיהו
צומת רמות/גולדה
הארי טרומן/גולדה מאיר
הארי טרומן/יעקב אלעזר
אבא הלל סילבר/הארי טרומן
סילבר/מורגנטאו
סילבר/שכטמן
שיבת ציון/שירת הים
רמות/מעוז
רמות/סולם יעקב
הרא''ה/ולנשטיין
ולנשטיין/הרא''ה
ולנשטיין/ועד ארבע הארצות
ולנשטיין/קהילת אונגוואר
מינץ/מירסקי
מינץ/שיף מזרח
מינץ/רובין
רקאנטי/המשורר אצ''ג
רקנאטי/אידלזון
רקנאטי/בן זאב
רקנאטי/זרחי
צונדק/נלסון גליק
צונדק/אשכולי
צונדק/ראובן מס
צונדק/עליית הנוער
יגאל אלון/ש''י
יגאל אלון/דרך החורש
יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר
שאלות ותשובות לגבי קו 774
מתי מתחיל לפעול קו 774?
קו 774 מתחיל לפעול ב-14:20 בחמישי
באיזו שעה קו 774 מפסיק לעבוד?
קו 774 מפסיק לפעול ב-14:20 בחמישי
מתי מגיע קו 774?
כדי לראות מתי קו המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 774 (המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר (המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 774 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 774 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 774 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 774 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 774
קו האוטובוס 774, פועל בימים רביעי עד רביעי. שעות הפעילות הרגילות: 15:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 15:05 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 14:20 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל774 (מ המ''ג/ירמיהו), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 774 (המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 774
תעריף הנסיעה ב774 (המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
774 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 774 היא המ''ג/ירמיהו והתחנה האחרונה היא יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר.
קו 774 (המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר) פועל ברביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 774. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 774.
מעקב אחר קו האוטובוס 774 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 774 (המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 774 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 774 ב-ישראל
774 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 903 - שרי ישראל/יפו-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 87 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 967 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-3#/ לוח זמנים
- 412 - קניון איילון-בני ברק<->וינוגרד/זווין-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 821 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 164 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->חניון אגד-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 26 - דגניה/טרומן-חיפה<->נתן שפריצר/הארי השואג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 273 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בית עלמין/שדרות בן גוריון-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 21 - פינלס/השזיף-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 7 - פאוור סנטר-נס ציונה<->אצטדיון נס ציונה-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 56א - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1א/ לוח זמנים
- 558 - קניון איילון-בני ברק<->מלון יפה נוף-ערד-1#/ לוח זמנים
- 91א - מרכז יום לקשיש/אריאל שרון-טירת כרמל<->הזית/לניאדו-טירת כרמל-2ט/ לוח זמנים
- 13א - הצוקים/הדודאים-חדרה<->הפרדס/וולפברג-חדרה-25/ לוח זמנים
- 543 - תיכון בית רחל-קוממיות<->מלון יפה נוף-ערד-1#/ לוח זמנים
- 108 - האומן/ברעם-ירושלים<->הארי טרומן/גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 11 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 11א - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3ז/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים