קו 92
פתח תקווה←רמת גן
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 92 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 92 (פתח תקווה←רמת גן) יש 46 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית פ''ת/רציפים ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 92 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←רמת גן (46 תחנות)
ת. מרכזית פ''ת/רציפים
מד''א/המכבים
היכל התרבות/המכבים
אברבנאל / אצ''ל
חזון אי''ש/בי''ס שמעוני
וולפסון / עין גנים
דוד וולפסון/רמב''ם
עירייה/דוד וולפסון
ההסתדרות/איכילוב
פרנקפורטר/רוטשילד
טרומפלדור/בנימין יהלום
קופ''ח/דגל ראובן
דגל ראובן / וייצמן
דגל ראובן/בן גוריון
חטיבת ביניים עלומים/דגל ראובן
קפלן/דגל ראובן
חווה חקלאית/קפלן
קפלן/ארלוזורוב
בי''ח שניידר/קפלן
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
ת.רק''ל שחם/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/הסיבים
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/ז'בוטינסקי
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
קניון בני ברק/אהרונוביץ
אהרונוביץ/נפחא
אהרונוביץ'/הרב ריינס
הרב כהנמן/רבי עקיבא
הרב כהנמן/עזרא
הרב כהנמן/הרב זוננפלד
הרב כהנמן/אדמו''רי שאץ
הרב יצחק ניסים/קהילות יעקב
דמשק אליעזר/האדמו''ר מויז'ניץ
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
חזון אי''ש/דבורה הנביאה
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/הראשונים
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
דרך בן גוריון/יהושע בן נון
מגדל ויטה/דרך בן גוריון
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 92
מתי מתחיל לפעול קו 92?
קו 92 מתחיל לפעול ב-00:10 בראשון
באיזו שעה קו 92 מפסיק לעבוד?
קו 92 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 92?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 92 (פתח תקווה←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←רמת גן (פתח תקווה←רמת גן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 92 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 92 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 92
קו 92 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:05 - 23:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:10 - 23:55 | 15 - 25 |
ב׳ | 05:05 - 23:55 | 15 - 25 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:05 - 23:55 | 15 - 25 |
ה׳ | 05:05 - 23:55 | 15 - 25 |
ו׳ | 05:30 - 16:00 | 20 - 30 |
ש׳ | 20:40 - 23:40 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל92 (מ ת. מרכזית פ''ת/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 92 (פתח תקווה←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 92
תעריף הנסיעה ב92 (פתח תקווה←רמת גן) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
92 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 92 היא ת. מרכזית פ''ת/רציפים והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 92 (פתח תקווה←רמת גן) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 92. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 92.
מעקב אחר קו האוטובוס 92 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 92 (פתח תקווה←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 92 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 92 ב-ישראל
92 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 944 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-144/ לוח זמנים
- 40 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 39 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 933 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->אבן גבירול/הרב מיימון-בני ברק-233
- 949 - הרב קוק/חברון-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-149/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 66 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 29 - בי''ח וולפסון-חולון<->מסוף אבי האסירים-ראשון לציון-20/ לוח זמנים
- 918 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->נחמיה/חזון אי''ש-בני ברק-218/ לוח זמנים
- 73 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->חניון תמנע/תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 10 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->מסוף אזורי חן-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 923 - תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-123/ לוח זמנים
- 81 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->ת.רכבת בני ברק-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 965 - המכבים/הרב ברוט-בני ברק<->תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק-156/ לוח זמנים
- 61 - הכובשים/דניאל-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 292 - קניון איילון-בני ברק<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 51 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 80 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 945 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-245/ לוח זמנים
- 943 - הרב בן יעקב/בר יוחאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-143/ לוח זמנים