קו 978
כרמיאל←רמת גן
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 978 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 978 (כרמיאל←רמת גן) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית כרמיאל/רציפים ומסתיים במסוף אלוף שדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 978 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כרמיאל←רמת גן (32 תחנות)
ת. מרכזית כרמיאל/רציפים
החרושת/העמק
צה''ל/החרוב
צהל/הגפן
מורד הגיא/איריס
מורד הגיא/הפרחים
מורד הגיא/חבצלת
קניון לב כרמיאל/מורד הגיא
נשיאי ישראל/בית הכרם
צומת אחיהוד
דרך אהרון/דרך שרה
דרך שרה/העליה
דרך שרה/כ''ט בנובמבר
דרך שרה/קדמה
הכובשים/החיטה
הכובשים/הדס
צומת זכרון יעקב/כביש 4
צומת אור עקיבא למערב
שדרות שידלובסקי/וייצמן
מחלף אור עקיבא
צומת אולגה
מחלף נתניה
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
קניון בני ברק/אהרונוביץ
אהרונוביץ'/הרב ריינס
רבי עקיבא/הרב כהנמן
חזון אי''ש/רבי עקיבא
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/הרב יעקב לנדא
חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא
מסוף אלוף שדה
שאלות ותשובות לגבי קו 978
מתי מתחיל לפעול קו 978?
קו 978 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון
באיזו שעה קו 978 מפסיק לעבוד?
קו 978 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 978?
כדי לראות מתי קו כרמיאל←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כרמיאל←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 978 (כרמיאל←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כרמיאל←רמת גן (כרמיאל←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 978 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 978 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 978 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 978 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 978
קו 978 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:40 - 15:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 15:30 | 60 |
ב׳ | 04:40 - 15:30 | 60 |
ג׳ | 04:40 - 15:30 | 60 |
ד׳ | 04:40 - 15:30 | 60 |
ה׳ | 04:40 - 15:30 | 60 |
ו׳ | 05:30 - 14:00 | 30 - 180 |
ש׳ | 20:20 - 21:15 | 55 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל978 (מ ת. מרכזית כרמיאל/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 978 (כרמיאל←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 978
תעריף הנסיעה ב978 (כרמיאל←רמת גן) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
978 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 978 היא ת. מרכזית כרמיאל/רציפים והתחנה האחרונה היא מסוף אלוף שדה.
קו 978 (כרמיאל←רמת גן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 978. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 978.
מעקב אחר קו האוטובוס 978 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 978 (כרמיאל←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 978 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 978 ב-ישראל
978 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 5 - חיים משה שפירא/דוכיפת-עכו<->שלום הגליל/הרב רייפמן-עכו-2ב/ לוח זמנים
- 988 - אדוריים/רמות דוד-קרית גת<->ישיבת שפתי צדיק/שלב ג-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 977 - רופין/קניאל-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 51 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מזכירות-קדרים-1#/ לוח זמנים
- 82 - הרבי מלובאוויטש/כ''ב ילדי מעלות-צפת<->בי''ס בירב/כ''ב ילדי מעלות-צפת-1#/ לוח זמנים
- 36 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->הר חלוץ-חלוץ-1#כרמיאל ↔ חלוץ/ לוח זמנים
- 171 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1ש/ לוח זמנים
- 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - עירייה-מעלות תרשיחא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#נהרייה ↔ מעלות-תרשיחא/ לוח זמנים
- 74 - כיכר גיתה-גיתה<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 8 - קניון נהריה-נהריה<->הצנחנים/מלחמת יום הכיפורים-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 368 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->שדרות נשיאי ישראל/אסיף-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 86 - בית ספר מקיף תרשיחא-מעלות תרשיחא<->מאר אליאס/אל מרג'-פסוטה-2#/ לוח זמנים
- 987 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-16/ לוח זמנים
- 308 - אלרויס/אלזראעיה-טמרה<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1ב/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->נס עמים/מרכז-נס עמים-1#/ לוח זמנים
- 306 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן-כפר מנדא-2#/ לוח זמנים
- 174 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->כפר מנדא/בנק-כפר מנדא-1#/ לוח זמנים
- 16 - בית ג'ן 1-בית ג'ן<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 46 - כיכר חיילים משוחררים-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 522 - טעם הצבי/שלב א-חצור הגלילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים