97D Lijn
Marche Isl→Nettinne Eglise
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 97D bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 97D (Marche Isl→Nettinne Eglise) heeft in totaal 28 haltes. Het beginpunt is Marche Isl en het eindpunt is Nettinne Eglise.
Bus 97D vertrekt volgende week eens per dag om 16:15 en rijdt op: maandag, dinsdag.
Kies een van onderstaande bus 97D haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Marche Isl→Nettinne Eglise (28 haltes)
Marche Isl
Marche Ind
Marche Athénée
Marche Pirire
Marche Maison Médicale
Marche Clinique
Aye Rue du Vivier 31
Aye Rue du Vivier 45
Aye Rue Saulcy
Aye Gare
Aye Rue Saumont
Aye Cité Militaire
Aye Carrefour Rue Chantemerle
Aye Home
Hogne Rue De Serinchamps
Hogne Chemin Des Epicéas
Hogne Chemin du Parc
Hogne Chemin Des Sapins 12
Hogne Chemin Des Sapins 71
Hogne Chemin Des Douglas
Hogne Rue De Serinchamps
Hogne Pont
Sinsin N4
Sinsin M.E.T.
Nettinne Grand Route
Nettinne Pont
Nettinne Ecole
Nettinne Eglise
97D FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 97D?
Op maandag, dinsdag rijdt de eerste bus 97D om 16:15
Hoe laat vertrekt de laatste bus 97D?
Op maandag, dinsdag gaat de laatste bus 97D om 16:15..
Wanneer komt bus 97D aan?
Wanneer komt de Marche Isl→Nettinne Eglise Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Marche Isl→Nettinne Eglise Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Namur - Luxembourg's 97D bus lijn op Hemelvaartsdag and Pinksteren?
De 97D bus's diensttijden op Hemelvaartsdag and Pinksteren kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 97D bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 97D bus station te bekijken.
Bus 97D dienstregeling
97D bus route is actief op maandag tot dinsdag. Reguliere tijden: 16:15
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 16:15 | Enkel vertrek |
di. | 16:15 | Enkel vertrek |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 97D (van Marche Isl), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 97D (Marche Isl→Nettinne Eglise) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
97D lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 97D (Marche Isl→Nettinne Eglise) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
97D (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 97D bus-route is Marche Isl en de laatste halte is Nettinne Eglise. 97D (Marche Isl→Nettinne Eglise) is operationeel op maandag, dinsdag.
Aanvullende informatie: 97D heeft 28 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 45 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 97D bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 97D bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 97D Realtime Bus Tracker
Volg lijn 97D (Marche Isl→Nettinne Eglise) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 97D bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 97D, in Belgique.
97D - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 54/5 - Metzert - Habay/ Dienstregeling
- 156C - Chimay - Mariembourg / Pesche/ Dienstregeling
- 65 - Namur (Gare) - Jambes (Place de la Wallonie)/ Dienstregeling
- 64B - Namur - La Navinne - Malonne (Malpas)/ Dienstregeling
- 54/1 - Habay-la-Neuve - Virton/ Dienstregeling
- 56 - Libramont - Habay - Arlon/ Dienstregeling
- 10 - Namur - Châtelineau/ Dienstregeling
- 89 - Bastogne - Houffalize - Gouvy - Vielsalm/ Dienstregeling
- 9 - Jambes (Amée) - Flawinne/ Dienstregeling
- 10 - Manhay - Aywaille/ Dienstregeling
- 17/3 - Mabompré - Vellereux et Compogne/ Dienstregeling
- 853 - Floreffe - Jemeppe-sur-Sambre - Spy/ Dienstregeling
- 17/2 - Bastogne - Marvie - Bastogne/ Dienstregeling
- D - Arlon - Galgenberg (ligne urbaine)/ Dienstregeling
- 23 - Namur - Spy/ Dienstregeling
- 291 - Martelange - Arlon/ Dienstregeling
- 199 - Arlon - Saint-Mard/ Dienstregeling
- 78/2 - Circuit scolaire de Bertrix (Zoning)/ Dienstregeling
- 129 - Ciney - Dorinne - Yvoir/ Dienstregeling
- 76 - Jemeppe-sur-Sambre - Moustier - Auvelais/ Dienstregeling