Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Anija asukohta Anija: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Anija jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Anija jõudmiseks on:

  • Anija on 673 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Anija juures?

  Need Buss liinid peatuvad Anija juures: ANIJA 1.

  Rohkem andmeid
Anija kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Anija linnas Anija

Tahad teada, kuidas saada linnas Anija, Eesti sihtpunkti Anija? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Anija pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Anija jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Anija lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Anija.

Sihtpunkti Anija jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: ANIJA 1

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Anija.

Muudame sihtpunkti Anija sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Anija, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Anija, Anija
Anija, Anija Anija on küla Harju maakonnas Anija vallas. Anijat on esmakordselt mainitud 1241. aastal (Hanaegus). Ajavahemikul 1355–1482 asutati endise küla asemele Anija mõis. 1849 asutati külas Anija külakool. Aastal 1858 nõudsid Anija mõisa talupojad mõisalt teokoormiste vähendamist ning läksid seda mõisniku keeldumise tõttu Tallinnasse nõudma. Eduard Vilde on kirjutanud nende sündmuste põhjal romaani "Kui Anija mehed Tallinnas käisid". Praegune Anija küla sai alguse 1919. aasta maareformi järel, mil mõisa maad jagati väikesteks asundustaludeks (varasem Anija asundus). Anija asundus eksisteeris kuni 1977, mil see nimetati ümber Anija külaks.Vaatamisväärsed on 20. sajandi algul laiendatud paljude võõrpuuliikidega kaitsealune Anija mõisa park ning mõisast kilomeetri jagu edelas asuv Anija looduskaitseala koos soise järvega, mis on tänapäevaks kinni kasvanud. Looduskaitseala lääneosa jääb otsapidi Kihmla külla. Külas asub mitu kultuurimälestiseks tunnistatud kultuskivi. Külast voolab läbi Anija oja.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Anija jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Sihtpunkti Anija, Anija läheduses olevad vaatamisväärsused

Lähimad peatused sihtpunkti Anija linnas Anija

Lihtsam saada Anija kasutades app!