Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Halinga asukohta Automuuseum: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Automuuseum jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Automuuseum jõudmiseks on:

    • Loomse on 186 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Automuuseum juures?

    Need Buss liinid peatuvad Automuuseum juures: 321, 42-1, 42-2.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Automuuseum linnas Halinga

Tahad teada, kuidas saada linnas Halinga, Eesti sihtpunkti Automuuseum? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Automuuseum pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Automuuseum jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Automuuseum lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Loomse.

Sihtpunkti Automuuseum jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 321, 42-1, 42-2

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Automuuseum.

Muudame sihtpunkti Automuuseum sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Halinga, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Automuuseum, Halinga
Lihtsam saada Automuuseum kasutades app!