Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Vaivara asukohta Auvere: Buss?

Auvere kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Auvere, Vaivara, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Auvere lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Auvere juures?

    Need Buss liinid peatuvad Auvere juures: 742, 903.

    Rohkem andmeid
Auvere kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Auvere linnas Vaivara

Tahad teada, kuidas saada linnas Vaivara, Eesti sihtpunkti Auvere? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Auvere pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Auvere jõudmiseks.

Sihtpunkti Auvere jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 742, 903

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Auvere.

Muudame sihtpunkti Auvere sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vaivara, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Auvere, Vaivara
Auvere, Vaivara Auvere on küla Ida-Viru maakonnas Narva-Jõesuu linnas. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Vaivara valda. Küla läbib Hiiemetsa–Auvere tee ning teda ümbritsevad järgmised külad: põhjast Hundinurga ja Hiiemetsa külad, kirdest Arumäe küla, idast Narva linna haldusterritoorium, kagust Narva veehoidla ja Narva jõgi, läänest Mustanina küla ja loodest Hundinurga küla. Küla põhjapiiriks on Tallinna–Narva raudtee, kus asub ka Auvere raudteejaam. Auverest on pärit Carl Friedrich Tenner.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Auvere jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Auvere kasutades app!