Kuidas saada linnas Yebes asukohta Calle Las Pozas ja Calle Mauricio Martínez: Raudtee, Buss | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Calle Las Pozas ja Calle Mauricio Martínez, Yebes, kasutades ühistranspordi tüüpe Raudtee, Buss

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Estación De Atocha-Cercanías, Madrid sihtpunkti Calle Las Pozas ja Calle Mauricio Martínez?

  • Raudtee - C2, Buss - C2 abil asukohast Estación De Atocha-Cercanías, Madrid sihtpunkti Calle Las Pozas ja Calle Mauricio Martínez jõudmiseks kulub 256 min

Millised Buss liinid peatuvad Calle Las Pozas ja Calle Mauricio Martínez juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 1500 linna ning seda 79+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Linnas Yebes sihtpunkti Calle Las Pozas ja Calle Mauricio Martínez reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Kasuta Moovitit, et saada oma praegusest asukohast, tuntud vaatamisväärsuse juurest või suurest ühistranspordi jaamast reisima hakates üksikasjalikke suunajuhiseid.

Vaata kaardilt marsruute, vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu ja teenuse teavitusi, et sa teaksid täpselt, kuidas jõuda sihtpunkti Calle Las Pozas ja Calle Mauricio Martínez.

Kasuta sihtpunkti Calle Las Pozas ja Calle Mauricio Martínez reisimiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et teada täpselt kuhu ja kui kaugele jalutada, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi alles on. Moovit annab teada, kui sa maha tulema pead – pole vaja pidevalt kontrollida ega järgmine peatus sinu oma pole.

Calle Las Pozas ja Calle Mauricio Martínez, Yebes
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Live saabumised, sõiduplaanid ja kaardid