Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Delta Plaza: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Delta Plaza jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Delta Plaza jõudmiseks on:

  • Järve on 321 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hallivanamehe on 362 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Delta Plaza juures?

Need Buss liinid peatuvad Delta Plaza juures: 20, 32, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000+ linna ning seda 96+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Delta Plaza linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Delta Plaza? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Delta Plaza pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Delta Plaza jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Delta Plaza lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Järve; Hallivanamehe.

Sihtpunkti Delta Plaza jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 20, 32, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Delta Plaza.

Muudame sihtpunkti Delta Plaza sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 680 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Delta Plaza, Tallinn
Lihtsam saada Delta Plaza kasutades app!