Kuidas saada linnas Klaipėda asukohta Dubysa: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Dubysa jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Dubysa jõudmiseks on:

  • II Perkėlos St. on 434 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Arenos St. on 627 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lakštučių St. on 682 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Dubysa juures?

Need Buss liinid peatuvad Dubysa juures: 27, 4, 9.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Dubysa linnas Klaipėda

Tahad teada, kuidas saada linnas Klaipėda, Leedu sihtpunkti Dubysa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Dubysa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Dubysa jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Dubysa lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: II Perkėlos St.; Arenos St.; Lakštučių St..

Sihtpunkti Dubysa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 27, 4, 9

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Dubysa.

Muudame sihtpunkti Dubysa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Klaipėda, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Dubysa, Klaipėda
Lihtsam saada Dubysa kasutades app!