Kuidas saada linnas Jõelähtme asukohta Jägala Juga: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi
Jägala Juga, Jõelähtme, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Jägala Juga, Jõelähtme, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Jägala Juga lähedusest - Buss: J1.

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Jägala Juga jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Jägala Juga jõudmiseks on:

  • Jägala Ühistu on 1129 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Jägala Juga juures?

Need Buss liinid peatuvad Jägala Juga juures: J1.

Jägala Juga, Jõelähtme, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Jägala Juga linnas Jõelähtme

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõelähtme, Eesti sihtpunkti Jägala Juga? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jägala Juga pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jägala Juga jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Jägala Juga lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Jägala Ühistu.

Sihtpunkti Jägala Juga jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: J1.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jägala Juga.

Muudame sihtpunkti Jägala Juga sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõelähtme, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jägala Juga, Jõelähtme
Jägala Juga, Jõelähtme Jägala juga on juga Jägala jõe alamjooksul Harju maakonna Jõelähtme valla territooriumil, umbes 5 km enne jõe suubumist Soome lahte, umbes 25 km Tallinnast ida pool ja 1 km Koogi küla keskmest põhja pool. Joa paremale kaldale on võimalik jõuda ka Jägala-Kaberneeme tee 3. kilomeetrilt vasakule, Neeme küla suunas keerates. Koha geograafilised koordinaadid on 59° 26′ 59″ N, 25° 10′ 43″ E. Joa kõrgus on 7,8 või 8,1 meetrit ja laius üle 50 meetri. Veekardin on tekitanud joa alla kuni 7 meetri sügavuse hiiukirnu. Tegemist on kõige kõrgema loodusliku joaga Eestis. Valaste juga ja teised Ontika paekalda joad on küll kõrgemad, kuid nad asuvad kuivenduskraavide suudmetes.. Joa tagant on võimalik läbi kõndida, astudes libedatele kividele. Kõige huvitavamat vaatepilti pakub juga kevadise suurvee ajal ning talvel, kui juga on jäätunud. Jõe lõunakallas joa kõrval on varisemisohtlik. Jägala juga on aastast 1959 looduskaitse all (Jägala joa kaitseala).
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Jägala Juga jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Lähimad peatused sihtpunkti Jägala Juga linnas Jõelähtme

Buss peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Jägala Juga, Jõelähtme

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Jägala Juga kasutades app!