Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõelähtme asukohta Jägala Juga: Buss?

Suunajuhised asukohta Jägala Juga, Jõelähtme, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Jägala Juga lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Jägala Juga juures?

    Need Buss liinid peatuvad Jägala Juga juures: 151, 152A.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Jägala Juga linnas Jõelähtme

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõelähtme, Eesti sihtpunkti Jägala Juga? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jägala Juga pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jägala Juga jõudmiseks.

Sihtpunkti Jägala Juga jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 151, 152A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jägala Juga.

Muudame sihtpunkti Jägala Juga sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõelähtme, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jägala Juga, Jõelähtme
Lihtsam saada Jägala Juga kasutades app!