Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Järve Haigla: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Järve Haigla jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Järve Haigla jõudmiseks on:

  • Energia on 496 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Risti on 847 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Järve Haigla juures?

Need Buss liinid peatuvad Järve Haigla juures: 36, 61.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Järve Haigla linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Järve Haigla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Järve Haigla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Järve Haigla jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Järve Haigla lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Energia; Risti.

Sihtpunkti Järve Haigla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 36, 61.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Järve Haigla.

Muudame sihtpunkti Järve Haigla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Järve Haigla, Tallinn
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Järve Haigla kasutades app!