Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõhvi asukohta Jõhvi Passaaž: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Jõhvi Passaaž jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Jõhvi Passaaž jõudmiseks on:

    • Turg on 911 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Postkontor on 1061 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Jõhvi Passaaž juures?

    Need Buss liinid peatuvad Jõhvi Passaaž juures: 3, 503, 742, 791, 805, 866.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Jõhvi Passaaž linnas Jõhvi

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõhvi, Eesti sihtpunkti Jõhvi Passaaž? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jõhvi Passaaž pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jõhvi Passaaž jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Jõhvi Passaaž lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Turg; Postkontor.

Sihtpunkti Jõhvi Passaaž jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 3, 503, 742, 791, 805, 866

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jõhvi Passaaž.

Muudame sihtpunkti Jõhvi Passaaž sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõhvi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jõhvi Passaaž, Jõhvi
Lihtsam saada Jõhvi Passaaž kasutades app!