Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Raasiku asukohta Krylvi kohvik: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Krylvi kohvik jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Krylvi kohvik jõudmiseks on:

    • Raasiku Vallamaja on 117 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Aruküla Kool on 501 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Krylvi kohvik juures?

    Need Buss liinid peatuvad Krylvi kohvik juures: 135C, 244.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Krylvi kohvik linnas Raasiku

Tahad teada, kuidas saada linnas Raasiku, Eesti sihtpunkti Krylvi kohvik? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Krylvi kohvik pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Krylvi kohvik jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Krylvi kohvik lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Raasiku Vallamaja; Aruküla Kool.

Sihtpunkti Krylvi kohvik jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 135C, 244

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Krylvi kohvik.

Muudame sihtpunkti Krylvi kohvik sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Raasiku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Krylvi kohvik, Raasiku
Lihtsam saada Krylvi kohvik kasutades app!