Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Laagri: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Laagri jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Laagri jõudmiseks on:

  • Vana-Pääsküla on 215 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rahnu on 668 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Laagri Kool on 901 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Laagri juures?

  Need Buss liinid peatuvad Laagri juures: 10, 14, 163, 18, 27.

  Rohkem andmeid
 • Millised Raudtee liinid peatuvad Laagri juures?

  Need Raudtee liinid peatuvad Laagri juures: R14.

  Rohkem andmeid
Laagri kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Laagri linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Laagri? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Laagri pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Laagri jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Laagri lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vana-Pääsküla; Rahnu; Laagri Kool.

Sihtpunkti Laagri jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 10, 14, 163, 18, 27 Raudtee: R14

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Laagri.

Muudame sihtpunkti Laagri sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Laagri, Tallinn
Laagri, Tallinn Laagri alevik on alevik Harju maakonnas. Aastail 1991–2017 oli Laagri Saue valla keskus. Laagris elab 2018. aasta 1. jaanuari seisuga 5214 inimest.Nüüdseks on Laagrist kujunenud Tallinna eeslinn. Laagrist on Tallinna kesklinna 13 km. Asulast voolab läbi Pääsküla jõgi, mis kohati on Tallinna ja Laagri aleviku piiriks. Huviväärseimad objektid Laagris on Pääsküla jõe vana kivisild (ehitatud 1860. aasta paiku, arhitektuurimälestis), väike veskijärv ning Laagrist Tänassilma külla ulatuvad Esimese maailmasõja aegsed kindlustused.
Lihtsam saada Laagri kasutades app!