Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Paldiski asukohta Leetse Mõis: Buss või Raudtee?

Vaata Leetse Mõis, Paldiski, kaardil

Suunajuhised asukohta Leetse Mõis, Paldiski, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Leetse Mõis lähedusest

Küsimused & vastused
  • Millised Buss liinid peatuvad Leetse Mõis juures?

    Need Buss liinid peatuvad Leetse Mõis juures: 110, 145.

    Rohkem andmeid

Vaata Leetse Mõis, Paldiski, kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Leetse Mõis linnas Paldiski

Tahad teada, kuidas saada linnas Paldiski, Eesti sihtpunkti Leetse Mõis? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Leetse Mõis pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Leetse Mõis jõudmiseks.

Sihtpunkti Leetse Mõis jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 110, 145

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Leetse Mõis.

Muudame sihtpunkti Leetse Mõis sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Paldiski, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Leetse Mõis, Paldiski
Leetse Mõis, Paldiski Leetse mõis (saksa keeles Leetz) oli rüütlimõis Harju-Madise kihelkonnas Harjumaal, tänapäeva Paldiski linna lähedal Lääne-Harju vallas Harju maakonnas. Rootsi-aegsel kaardil mõisa ei ole – selle asemel on Leetse küla kolme talu ja kahe vabadikuga – nii et levinud väide mõisa olemasolust 17. sajandil ei leia kaardilt kinnitust. 1646. aasta kuninganna Kristiina kirjas mainitakse just küla, mitte mõisa. Mõis tekkis tõenäoliselt samaaegselt Paldiski linna asutamisega: 1716. aastal anti see Eestimaa kindralkuberneri Fjodor Apraksini resolutsiooniga ooberst Moltšanovile poolele rendile. Mõisa järgi on nime saanud Latorpi lademe Leetse kihistu.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Leetse Mõis jõuda - kohast
Lihtsam saada Leetse Mõis kasutades app!