Kuidas saada linnas Jõelähtme asukohta Loo: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Loo jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Loo jõudmiseks on:

  • Vanasauna Tee on 1036 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Loo juures?

Need Buss liinid peatuvad Loo juures: 104A, 104B.

Loo, Jõelähtme, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Loo linnas Jõelähtme

Otsid suunajuhiseid asukohta Loo linnas Jõelähtme, Eesti?

Moovit muutis sihtpunkti Loo jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiili äpi või Mooviti veebi äpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid.

Buss ja muud variandid on asjakohased ühistranspordi alternatiivid, mida võib kasutada Sinu asukohta jõudmiseks. Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis läbivad Sinu ümbruskonna kaudu Loo - Buss: 104A, 104B.

Otsid sihtpunkti läheduses olevat peatust? Proovi neid ühistranspordi alternatiive: Vanasauna Tee.

Kas sa kasutad bussiaegade vaatamiseks mõnda kindlat bussi äppi? Ning rongiaegade vaatamiseks eraldi rongi äppi? Mooviti puhul on pandud kõik ühistranspordi valikud ühte lihtsasti kasutatavasse tasuta äppi.

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat teekonda sihtpunkti Loo ja pakub kõige värskemaid sõiduplaane. Lae alla meie äpp, et kasutada samm-sammult live suunajuhiseid, reaalajas sõiduplaani ja et vaadata, milline läheduses olev ühistranspordi liin sind sihtpunkti Loo kõige kiiremini kohale viib. Lae alla Moovit, et näha, miks Google Play Store ja Apple App Store valisid meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Loo, Jõelähtme
Loo, Jõelähtme Loo (tuntud ka nime Saha-Loo all) on alevik Tallinna lähedal Jõelähtme vallas Harjumaal. 2011. aasta rahvaloenduse andmetel elas Lool 2093 inimest. Neist 1898 (90,7%) olid eestlased.Alevikku läbivad Nehatu–Loo–Lagedi ja Lagedi–Kostivere maantee. Alevikust põhja poole jääb Tallinna–Narva maantee. Olulised tänavad on Kuusiku tee, Liivakandi tee, Loo tee, Pirita tee, Saha tee, Spordi tee, Toome tee ja Vibeliku tee. Lool asub AS Tallegg, endise nimega Tallinna Linnuvabrik, mis on aleviku suurim tööandja. Lool asub Saha-Loo kivikalmistu (ehk Proosa kivikalmistu). Aleviku piiridesse jääb ka Lagedi pargis asuv II maailmasõjas hukkunute ühishaud.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Loo jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Loo kasutades app!