Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kiili asukohta Luige näituseväljak: Buss või Tramm?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Luige näituseväljak jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Luige näituseväljak jõudmiseks on:

    • Luige on 413 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Luige näituseväljak juures?

    Need Buss liinid peatuvad Luige näituseväljak juures: 116, 25.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Luige näituseväljak linnas Kiili

Tahad teada, kuidas saada linnas Kiili, Eesti sihtpunkti Luige näituseväljak? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Luige näituseväljak pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Luige näituseväljak jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Luige näituseväljak lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Luige.

Sihtpunkti Luige näituseväljak jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 116, 25

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Luige näituseväljak.

Muudame sihtpunkti Luige näituseväljak sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kiili, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Luige näituseväljak, Kiili
Lihtsam saada Luige näituseväljak kasutades app!