Kuidas saada linnas Vilniaus asukohta Lukoil Užubaliai: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Lukoil Užubaliai jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Lukoil Užubaliai jõudmiseks on:

  • Durpynas on 361 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • 2-Osios Bukiškės on 833 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Lukoil Užubaliai juures?

Need Buss liinid peatuvad Lukoil Užubaliai juures: 87.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Lukoil Užubaliai linnas Vilniaus

Tahad teada, kuidas saada linnas Vilniaus, Leedu sihtpunkti Lukoil Užubaliai? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Lukoil Užubaliai pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Lukoil Užubaliai jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Lukoil Užubaliai lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Durpynas; 2-Osios Bukiškės.

Sihtpunkti Lukoil Užubaliai jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 87.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Lukoil Užubaliai.

Muudame sihtpunkti Lukoil Užubaliai sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vilniaus, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Lukoil Užubaliai, Vilniaus
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Lukoil Užubaliai kasutades app!