Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Eesti asukohta Mäo Reisiterminal: Buss või Tramm?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Mäo Reisiterminal jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Mäo Reisiterminal jõudmiseks on:

  • Mäo 3 (Paide Suund) on 54 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Mäo 4 (Tartu Suund) on 55 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Mäo Reisiterminal juures?

  Need Buss liinid peatuvad Mäo Reisiterminal juures: 101, 105, 368, 884.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Mäo Reisiterminal linnas Eesti

Tahad teada, kuidas saada linnas Eesti, Eesti sihtpunkti Mäo Reisiterminal? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mäo Reisiterminal pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mäo Reisiterminal jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Mäo Reisiterminal lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Mäo 3 (Paide Suund); Mäo 4 (Tartu Suund).

Sihtpunkti Mäo Reisiterminal jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 101, 105, 368, 884

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mäo Reisiterminal.

Muudame sihtpunkti Mäo Reisiterminal sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Eesti, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mäo Reisiterminal
Lihtsam saada Mäo Reisiterminal kasutades app!