Kuidas saada linnas Tartu asukohta Motohoov: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Motohoov jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Motohoov jõudmiseks on:

  • Nurme on 46 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Risti on 558 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Muru on 844 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Motohoov juures?

Need Buss liinid peatuvad Motohoov juures: 4, 7.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Motohoov linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Motohoov? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Motohoov pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Motohoov jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Motohoov lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Nurme; Risti; Muru.

Sihtpunkti Motohoov jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 4, 7

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Motohoov.

Muudame sihtpunkti Motohoov sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Motohoov, Tartu
Lihtsam saada Motohoov kasutades app!