Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Pikaliiva: Buss või Tramm?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pikaliiva jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Pikaliiva jõudmiseks on:

  • Tähistaeva on 262 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 659 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tuleraua on 747 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Pikaliiva juures?

  Need Buss liinid peatuvad Pikaliiva juures: 108, 237, 4, 41.

  Rohkem andmeid
Pikaliiva kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Pikaliiva linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Pikaliiva? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pikaliiva pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pikaliiva jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pikaliiva lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tähistaeva; Pikaliiva; Tuleraua.

Sihtpunkti Pikaliiva jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 237, 4, 41

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pikaliiva.

Muudame sihtpunkti Pikaliiva sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pikaliiva, Tallinn
Pikaliiva, Tallinn Pikaliiva on asum Tallinnas Haabersti linnaosas. Asum piirneb Vismeistri, Õismäe, Haabersti ja Väike-Õismäe asumi ning Harku vallaga. Harku järv jääb Pikaliiva asumi territooriumile. Asumi pindala on 4,47 km2.Asum on saanud nime Pikaliiva küla järgi, mis kuulus Haabersti mõisale. Küla tekkis 20. sajandi alguses ning selle nimi oli mõjutatud ümberkaudsest pikast liivaseljandikust.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Pikaliiva jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Pikaliiva kasutades app!