Kuidas saada linnas Klaipėda asukohta Prekybos ir Pramogu centras Akropolis: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Prekybos ir Pramogu centras Akropolis jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Prekybos ir Pramogu centras Akropolis jõudmiseks on:

  • Šilo St. on 291 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Arenos St. on 506 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Prekybos ir Pramogu centras Akropolis juures?

Need Buss liinid peatuvad Prekybos ir Pramogu centras Akropolis juures: 11, 15A, 3, 4, 6, 8.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Prekybos ir Pramogu centras Akropolis linnas Klaipėda

Tahad teada, kuidas saada linnas Klaipėda, Leedu sihtpunkti Prekybos ir Pramogu centras Akropolis? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Prekybos ir Pramogu centras Akropolis pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Prekybos ir Pramogu centras Akropolis jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Prekybos ir Pramogu centras Akropolis lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Šilo St.; Arenos St..

Sihtpunkti Prekybos ir Pramogu centras Akropolis jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 11, 15A, 3, 4, 6, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Prekybos ir Pramogu centras Akropolis.

Muudame sihtpunkti Prekybos ir Pramogu centras Akropolis sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Klaipėda, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Prekybos ir Pramogu centras Akropolis, Klaipėda
Lihtsam saada Prekybos ir Pramogu centras Akropolis kasutades app!