Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Punane 40: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Punane 40 juures?

    Need Buss liinid peatuvad Punane 40 juures: 12, 13, 31, 35, 65, 66.

    Rohkem andmeid
  • Millised Raudtee liinid peatuvad Punane 40 juures?

    Need Raudtee liinid peatuvad Punane 40 juures: R31.

    Rohkem andmeid

Vaata Punane 40, Tallinn kaardil

Punane 40 kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Punane 40 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Punane 40? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Punane 40 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Punane 40 jõudmiseks.

Sihtpunkti Punane 40 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12, 13, 31, 35, 65, 66 Raudtee: R31

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Punane 40.

Muudame sihtpunkti Punane 40 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Punane 40, Tallinn
Lihtsam saada Punane 40 kasutades app!